hero-image
10.01.17

Nowa placówka Enel-Med w Warszawie

Nowa placówka Enel-Med w Warszawie

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność poinformować, że 10 stycznia 2017 roku otworzyliśmy nową placówkę Enel-Med w Warszawie!

Oddajemy do Państwa dyspozycji przychodnię o powierzchni ponad 1000m2 oraz kadrę medyczną złożoną z najlepszych specjalistów w Warszawie.

Przychodnia oferuje dla Państwa najnowocześniejsze rozwiązania m.in:

Klinika Stomatologiczna

Klinika oferuje nie tylko usługi z zakresu stomatologii zachowawczej ale przede wszystkim zabiegi z zakresu ortodoncji, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Na miejscu wykonają Państwo również całą diagnostykę m.in. rtg, pantomogram dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę stomatologiczną w jednym miejscu, co jest dużą wygodą i oszczędnością Państwa czasu.

Pediatria i stomatologia dziecięca

Specjalnie dla naszych najmłodszych pacjentów stworzyliśmy przychodnię oferującą wysoko – specjalistyczne konsultacje w tym opiekę stomatologiczną w przepięknie zaaranżowanych, specjalnie z myślą o nich, przestrzeniach. Wizycie u lekarza będą towarzyszyć chwile spędzone na zabawie i podziwianiu zwierząt. U nas poczują się jak w zaczarowanym, bajkowym lesie.

Zawansowana diagnostyka ginekologiczna

Zapraszamy do najlepszych specjalistów ginekologów na konsultacje, usg ginekologiczne oraz usg położnicze najnowszej generacji 4D.

Oddział mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Wilanowa przy al. Rzeczypospolitej 14 w Galerii Alto Wilanów. Mamy przygotowane dla Państwa darmowe miejsca parkingowe na parkingu podziemnym oraz szereg udogodnień czekających na Państwa w naszej placówce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki i skorzystania z naszych usług!

Dokładna lokalizacja, kontakt do placówki i zakres oferowanych specjalności <<kliknij tutaj>>