hero-image
24.05.17

enel-med na Medycznych Targach Pracy i Praktyk w Warszawie

enel-med na Medycznych Targach Pracy i Praktyk w Warszawie

Wzięliśmy udział w Medycznych Targach Pracy i Praktyk zorganizowanych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Reprezentowała nas silna grupa złożona z przedstawicieli środowiska medycznego i biznesu ENEL-MED. Wszystko po to, żeby zwiedzającym dać szansę poznania specyfiki pracy w prywatnym centrum medycznym.

Namawialiśmy  absolwentów i studentów pielęgniarstwa do zainteresowania programem „Recepta na karierę”. W ramach programu absolwentom z prawem do wykonywania zawodu oferujemy możliwość stawiania pierwszych kroków na rynku pracy, dając im: umowę o pracę, zestaw szkoleń (EKG, szczepienia, spirometria, testy skórne – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni), pakiet benefitów i opiekę mentora.

Ponieważ wg standardów jakości i bezpieczeństwa ENEL-MED zatrudniamy na stanowiskach lekarskich osoby w połowie specjalizacji, targi były okazją do zachęcenia studentów medycyny do pracy na stanowiskach administracyjnych jeszcze  w trakcie studiów. Taka praca daje możliwość zdobycia wielu przydatnych umiejętności – obserwowanie specjalistów i obycie w obsłudze pacjenta ułatwiają start w karierze zawodowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Innych zapraszamy do zakładki KARIERA.