hero-image
04.09.17

Zapraszamy na „Klinikę Marzeń” w ESTELL – 04 września o 21:20 na TVN STYLE

Zapraszamy na „Klinikę Marzeń” w ESTELL – 04 września o 21:20 na TVN STYLE

„Klinika Marzeń” na TVN Style pobiła rekordy popularności!

Od 4 września na antenę TVN Style wraca cieszący się ogromną popularnością widzów program „Klinika Marzeń”, którego partnerem jest nasza  Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL oraz Kliniki Stomatologiczne ENEL-MED. Wiosenna edycja programu była hitem ramówki TVN Style, a premierowy odcinek programu odnotował najwyższą w historii stacji oglądalność wśród programów o tematyce urodowej.

Każdy odcinek Kliniki Marzeń opowiada inną historię. W programie poznajemy osiem niesamowitych kobiet, którym choroba odebrała radość życia i poczucie własnej wartości. Dzięki zabiegom w ESTELL i kadrze lekarzy posiadających specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii pacjentki na nowo uwierzyły w siebie.

W „Klinice Marzeń” udowodniliśmy naszym pacjentkom, że medycyna estetyczna może być wykorzystywana również w przypadku osób, które zmagały się z ciężkimi chorobami. Radość i łzy szczęścia naszych bohaterek oraz ich najbliższych są dla nas najlepszą motywacją do działania i najlepszym prezentem.

Zapraszamy do śledzenia losów naszych bohaterek.