hero-image
17.09.17

Nowy oddział w Galerii Północnej – Już otwarty

Nowy oddział w Galerii Północnej – Już otwarty

Zapraszamy do naszego nowego oddziału w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesną przychodnie wraz ze strefą rehabilitacji oraz pediatrią. W przychodni skorzystać można z konsultacji lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych.

W strefie rehabilitacji świadczyć będziemy usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Nowa placówka ma specjalnie wydzielony oddział stomatologii ze specjalizacją stomatologii dziecięcej. Na miejscu można wykonać badanie RTG pojedynczych zębów oraz pantomogram. W punkcie pobrań zrealizować można kompleksowe badania laboratoryjne oraz genetyczne.

Oddział znajduje się na poziomie 2 Galerii. Można się do niej dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii handlowej. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w sobotę od 7:00-15:00.

Dokonaj rezerwacji wizyty za pomocą aplikacji enel-med lub skontaktuj się z naszym call center pod numerem (+48) 22 23 07 007