hero-image
21.09.17

Palisz? Wykonaj bezpłatne badanie płuc.

Palisz? Wykonaj bezpłatne badanie płuc.

Daj sobie szansę na wczesną diagnozę i wyleczenie!

 W krajach europejskich co piąty przypadek raka jest powodowany przez palenie papierosów. Nałóg ten jest przyczyną ponad 80 proc. zachorowań na raka krtani i płuca.

Wczesne wykrycie nowotworu daje szansę na wdrożenie skutecznego leczenia.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A oferuje bezpłatne badania tomografii komputerowej płuc w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Płuca ogłoszonego przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc.

Do programu kwalifikują się osoby palące papierosy lub inne wyroby tytoniowe min. 1 paczkę papierosów dziennie przez 20 lat (obecnie lub w przeszłości) lub narażone są na ekspozycje czynników rakotwórczych.

Większość nowotworów płuc jest za późno diagnozowana. Jedyną pewną metodą diagnostyczną są badania radiologiczne. Do badań przesiewowych rekomendowaną przez międzynarodowe organizacje naukowe metodą jest  niskoemisyjna tomografia komputerowa płuc.

– Badanie wykonywane jest za pomocą tomografu komputerowego z zastosowaniem specjalnych parametrów ekspozycji umożliwiających precyzyjną ocenę płuc. Badanie jest bezpieczne, szybkie i bezbolesne, natomiast korzyści z szybkiej diagnozy trudne do przecenienia.- mówi dr Maciej Siczek, CM ENEL-MED S.A.

Nie czekaj aż objawy zmuszą Cię do pójścia do lekarza – wtedy nowotwór jest najczęściej bardzo zaawansowany a szanse na wyleczenie znikome.  Daj sobie szansę na wczesną diagnozę i wyleczenie!

Zadzwoń pod nr tel. 22 431 35 53 ( w godz. 8:00 – 16:00 ) lub zgłoś się osobiście w celu umówienia wizyty do jednej z dwóch placówek ENEL-MED w Warszawie, w których można wykonać bezpłatne badanie: Oddział Diagnostyczny Centrum przy al. Solidarności 128 oraz Oddział Diagnostyczny Zacisze przy ul. Gilarskiej 86c.

Programem objęci są mieszkańcy powiatów: białobrzeskiego, ciechanowskiego, garwolińskiego, makowskiego, pułtuskiego, węgrowskiego, wołomińskiego lub m. Siedlce.

Bezpłatne badania będzie można zrealizować do 18.12.2017 lub do wyczerpania limitu badań w ramach Programu.