hero-image
10.10.17

enel-med otworzyło placówkę w Tarnowie Podgórnym

enel-med otworzyło placówkę w Tarnowie Podgórnym

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy, położonym w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, otworzyło kolejną placówkę w województwie Wielkopolskim.W nowoczesnym oddziale pacjenci mają dostęp do specjalistycznych usług medycznych porad m.in. lekarzy okulistów, kardiologów, neurologów oraz lekarzy medycyny rodzinnej. Dodatkowo placówka świadczy usługi rehabilitacji dorosłych oraz zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci prowadzone przez dyplomowanych terapeutów.

Na uwagę zasługuje szeroka oferta usług punktu pobrań gdzie zrealizować można oprócz kompleksowych badań laboratoryjnych szeroki zakres badań genetycznych a także badania z zakresu medycyny pracy łącznie z psychotechniką, spirometrią i audiogramem.

Oddział w Tarnowie Podgórnym to już 38 placówka ENEL-MED w kraju i potwierdzenie naszej strategii dynamicznego rozwoju sieci medycznej oraz wiodącej pozycji na rynku. Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszych klientów B2B jak i pacjentów komercyjnych. Bazą do rozwoju nowej placówki będzie z pewnością świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla okolicznych firm. W przyszłym roku na terenie województwa wielkopolskiego planujemy otwarcia kolejnych przychodni – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Enel-Med.