hero-image
30.01.18

Forbes o Enel-Med – poznaj naszą historię!

Forbes o Enel-Med – poznaj naszą historię!

W tym roku ENEL-MED obchodzi jubileuszowe obchody 25-lecia powstania firmy. W czerwcu 1993 r Prezes Adam Rozwadowski wraz z niewielką grupą współpracowników otworzył pierwszą klinikę stomatologiczną na warszawskim Zaciszu.

„Kamienie milowe” w rozwoju naszej firmy to rozpoczęcie w roku 1998 realizacji systemu abonamentowej opieki medycznej dla firm, wejście w roku 2011 na Giełdę Papierów Wartościowych i wreszcie rozpoczęcie w roku 2016 digitalizacji usług medycznych.

enel-med zgodnie z kryteriami międzynarodowej organizacji Family Business Network pozostaje nadal firmą rodzinną. W rękach rodziny pozostaje 66% akcji firmy, co daje możliwość  utrzymania stabilności zarządczej.

Po 25 latach aktywności zawodowej Pana Prezesa Adama Rozwadowskiego w firmie nastaje czas na sukcesję. Jacek Rozwadowski, który od ponad dekady związany z ENEL-MED-em zarządza operacyjnie firmą z dużym sukcesem, obejmie stanowisko Prezesa Zarządu.

Oficjalne przekazanie stanowiska Prezesa Zarządu planujemy dokonać w czasie uroczystości jubileuszowych w czerwcu 2018 r.

O tej historii postanowił napisać Forbes, który wskazał enel-med jako największą sieć placówek służby zdrowia z polskim kapitałem. I jeden z najbardziej udanych biznesów rodzinnych.

O historii, o zarządzaniu i zbliżającej się sukcesji przeczytają Państwo na stronach Forbes:

Przejdź do artykułu >>