hero-image
02.07.18

Jacek Rozwadowski – prezesem enel-med

Jacek Rozwadowski – prezesem enel-med

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. ma ogromną przyjemność poinformować, że od 29 czerwca 2018 stanowisko Prezesa Zarządu objął Jacek Rozwadowski.

Jacek Rozwadowski związany jest z firmą od 2002 r. Od 15 stycznia 2009 r. do 28 czerwca 2018 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu. Od października 2008 r., jako Dyrektor Zarządzający, odpowiada za realizację określonej przez Zarząd strategii firmy. Nadzoruje pracę pionów biznesowych ENEL-MED oraz działów i departamentów operacyjnych. Odpowiada za realizację strategii i planów rozwojowych Spółki w myśl misji i wizji Centrum Medycznego ENEL-MED.

Nowy Prezes będzie kontynuował strategię rozwoju biznesu stworzoną wraz z seniorem, Adamem Rozwadowskim. W najbliższym czasie skupi się na polepszeniu marży; optymalizacji współpracy z placówkami partnerskimi; doskonaleniu procesu jakości obsługi pacjentów.

W swoich pierwszych słowach do pracowników powiedział:

„…dziękuję Prezesowi Adamowi Rozwadowskiemu za 17 lat bardzo udanej współpracy i za to, że przekonał mnie, że warto zaangażować się w Enel-Med.  Dziękuję wszystkim Państwu, którzy tworzą tę firmę na co dzień, za zaangażowanie, współpracę i dbanie o jej prężny rozwój. Nikt z Nas 25 lat temu nie spodziewał się, że „projekt Enel-Enel” osiągnie taki sukces!…”