hero-image
10.09.18

enel-med na Dental Medica Show

enel-med na Dental Medica Show

Stomatologia i medycyna estetyczna są dwoma przenikającymi się obszarami, które nieustannie zyskują popularność na rynku usług zdrowotnych. enel-med, który dostarcza innowacyjnych rozwiązań na obu polach, zaprezentował się na Warsaw Dental Medica Show – pierwszych w Polsce targach łączących obie te dziedziny.

Rosnący popyt na zabiegi stomatologiczne i upiększające nierozerwalnie związany jest z pojawieniem się na rynku coraz bardziej zaawansowanego sprzętu i wyspecjalizowanej kadry. Targi przyciągnęły szerokie grono specjalistów z branży oraz tłumy odwiedzających.

enel-med, lider na rynku usług stomatologicznych posiadający już 70 gabinetów stomatologicznych, zaprezentował się na targach jako zaufany pracodawca dla stomatologów i personelu medycznego nielekarskiego ale również pokazał, że jest specjalistą w walce z chorobami zawodowymi obu tych grup społecznych. Fizjoterapeuci enel-med wzięli udział w wykładach zorganizowanych podczas targów. Mgr fizjoterapii Piotr Wilk poprowadził warsztat „Ergonomia pracy w gabinecie stomatologicznym. Profilaktyka bólów kręgosłupa”, podczas którego omówił najczęstsze schorzenia stomatologów (przeciążeniowe bóle kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego, dyskopatię oraz bóle nadgarstka i łokcia) a także opowiedział o prawidłowych i błędnych nawykach ruchowych. Fizjoterapeutka Natalia Malińska poprowadziła warsztat „Fizjoterapia w stomatologii jako uzupełnienie terapii pacjentów z dysfunkcjami narządu żucia.”, gdzie opowiedziała o korzyściach jakie, poza zmniejszeniem dolegliwości bólowych, może z rehabilitacji wynieść pacjent.

Oferta przygotowana przez fizjoterapeutów enel-med i skierowana do stomatologów, którzy ze względu na specyfikę wykonywanej pracy nierzadko borykają się z takimi problemami zdrowotnymi, jak bóle kręgosłupa czy nadgarstków oraz oferta skierowana do pacjentów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

– Wydarzenia takie jak Warsaw Dental Medica Show to doskonałe miejsce na zaprezentowanie enel-med, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk. 25-letnia obecność na rynku stomatologicznym to potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług i zaufania pacjentów. Tutaj, na Warsaw Dental Medica Show pokazujemy się też z innej strony – jako solidny i godny zaufania pracodawca, który dba o komfort pracy lekarzy i specjalistów z branży stomatologiczno-estetycznej. Pozyskanie dobrych stomatologów to dla nas jeden z priorytetów. – mówi Jacek Rozwadowski, prezes enel-med.