hero-image
21.12.18

enel-med otworzył pierwszy sklep

enel-med otworzył pierwszy sklep

21 grudnia 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej został otwarty pierwszy sklep medyczny należący do Centrum Medycznego ENEL-MED S.A. W ofercie sklepu znajdzie się wiele produktów do codziennej ochrony zdrowia, a także szereg akcesoriów pomocnych w leczeniu i rehabilitacji.

Nowo otwarty sklep medyczny stanowi rozszerzenie oferty, funkcjonującego od niedawna, wieloprofilowego oddziału enel-med w Galerii Północnej. Asortyment sklepu będzie ściśle powiązany z zakresem usług świadczonych w oddziale. Pacjenci enel-med otrzymają możliwość połączenia wizyty u lekarza z zakupami akcesoriów niezbędnych im do leczenia, rehabilitacji, czy przydatnych na co dzień oraz w podróży.

„Szczególny nacisk położymy na leczenie bezdechu sennego, czyli dolegliwości ściśle związanej z chrapaniem. Szacuje się, że w Polsce na bezdech senny cierpi 24% mężczyzn i 9% kobiet. W przychodni w Galerii Północnej nasi pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji doświadczonych pulmonologów, będą mogli też na miejscu dobrać i zakupić w naszym sklepie stosowne urządzenia pozwalające niwelować skutki tej dolegliwości. W sklepie znajdzie się cała gama urządzeń marki Philips związanych z leczeniem bezdechu sennego. Chcemy, aby pacjent otrzymał na miejscu kompleksową usługę. Warto wspomnieć, że część z tych urządzeń podlega refundacji ze środków NFZ” – mówi Jacek Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med. S.A.

W sklepie enel-med można będzie zaopatrzyć się również we wszystko, co niezbędne w tropikach: od odzieży chroniącej przed insektami i moskitier, przez środki odstraszające owady, kosmetyki z filtrami czy artykuły higieniczne, po kompleksowo wyposażone apteczki.

W asortymencie sklepu nie zabraknie artykułów zalecanych w leczeniu, np. żylaków, rehabilitacji (ortezy, kule, akcesoria do ćwiczeń) czy akcesoriów dla mam i niemowląt (laktatory, sterylizatory do butelek). Oprócz produktów specjalistycznych będzie można w nim nabyć te bardziej tradycyjne (termometry, ciśnieniomierze, elektryczne szczoteczki do zębów), sezonowe (polecane obecnie maski antysmogowe), a także gadżety na prezent dla aktywnych.

„Jest to pierwszy sklep z serii „lekarze enel-med polecają”- tzn. produkty polecane są przez naszych specjalistów i jeśli projekt uzyska akceptację naszych Klientów, niebawem może powstać ogólnopolska sieć sprzedaży produktów medycznych pod naszym szyldem” – mówi Jacek Rozwadowski.

Kontakt dla mediów: marketing@enel.pl