hero-image
28.01.19

Nowe przychodnie enel-med w Warszawie i Krakowie

Nowe przychodnie enel-med w Warszawie i Krakowie

W styczniu nasza sieć placówek medycznych powiększy się o dwa nowe oddziały – w Warszawie i Krakowie. 7 stycznia pierwszych pacjentów przyjął w stolicy oddział enel-med Homepark Targówek, a od 28 stycznia możecie Państwo korzystać z usług oddziału enel-med Wadowicka na krakowskim Podgórzu.

enel-med Wadowicka – Kraków

28 stycznia otworzyliśmy krakowski oddział enel-med.
Nowy krakowski oddział powstał na terenie kompleksu biurowego Wadowicka 3A, u zbiegu ulic Wadowickiej i Rydlówka (okolice ronda Matecznego). Swoją ofertę kieruje do pracowników okolicznych firm oraz mieszkańców Podgórza i sąsiednich dzielnic.

W Oddziale Wadowicka na powierzchni 600 m2  do dyspozycji pacjentów oddajemy gabinet zabiegowy i punkt pobrań oraz 9 gabinetów lekarskich, w których przyjmować będą lekarze takich specjalizacji jak: interna, pediatria, medycyna rodzinna, okulistyka, ginekologia, laryngologia i lekarze medycyny pracy. W zakres nowego oddziału wchodzi wysokospecjalistyczna Klinika Stomatologii, w której do dyspozycji pacjentów będą 3 gabinety, gdzie oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych dostępna będzie endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna.

W oddziale będzie wykonywany szereg badań takich jak: USG, RTG stomatologiczne, a także ECHO serca, holter EKG i ciśnieniowy.

 

Obok przychodni na naszych pacjentów czekają bezpłatne miejsca parkingowe.

 

enel-med Homepark Targówek – Warszawa

Nowy warszawski oddział enel-med powstał na terenie kompleksu handlowego Homepark Targówek przy ulicy Malborskiej 47. Placówka o powierzchni 1000 m2 usytuowana jest od strony Trasy Toruńskiej, tuż przy wyjeździe w kierunku Marek.
Od 7 stycznia pierwsi pacjenci mogą w niej wykonać rezonans magnetyczny.

Pracownia rezonansu magnetycznego w oddziale enel-med Homepark Targówek jest pierwszą w Polsce komercyjną placówką medyczną wyposażoną w sprzęt marki Philips Ingenia 1,5T z systemem In-Bore oraz Ambient Experience. System ten pozwolił stworzyć przyjazne środowisko, podnosząc opiekę nad pacjentem na nowy, niespotykany w innych pracowniach MR poziom. System umożliwia szybsze i dokładniejsze skanowanie oraz realizację szerokiego zakresu badań obrazowych (neurologicznych, onkologicznych). Największą zaletą sprzętu jest zapewnienie komfortu podczas badania, który jest szczególnie istotny w przypadku dzieci.

Dynamiczne oświetlenie i dźwięk pozwala dostosować pacjentowi otoczenie do indywidualnych preferencji, zamieniając niepokój i stres związany z badaniem w ciekawość i poczucie bezpieczeństwa. Otwór o średnicy 70 cm zapewnia większą niż dotychczas przestrzeń, zastosowana technologia redukuje nawet do 80% szum akustyczny docierający do pacjenta w trakcie badania.

Dodatkowe rozwiązania oświetleniowe, zarówno wewnątrz rezonansu (3 stopniowe, indywidualnie regulowane), jak i w środku, zmniejszają poczucie klaustrofobii. Możliwość wyboru motywu przewodniego video, wyświetlanego w trakcie badania, przykuwa uwagę pacjenta i pozwala na szybsze i bardziej precyzyjne wykonanie badania.

Od 1 lutego w oddziale dostępne będą kolejne specjalizacje, w tym gabinet zabiegowy i punkt pobrań. Do dyspozycji pacjentów oddajemy 15 gabinetów lekarskich, w których przyjmować będą lekarze takich specjalizacji jak: interna, pediatria, ginekologia, ortopedia, dermatologia, neurologia, kardiologia, pulmonologia, laryngologia, gastrologia, okulistyka, endokrynologia, dietetyka oraz  lekarze medycyny pracy.

W zakres nowego oddziału wchodzi wysokospecjalistyczna Klinika Stomatologii, w której oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych dostępna będzie implantologia, protetyka i chirurgia.

W oddziale będzie wykonywany szereg badań takich jak: USG, RTG kostne i stomatologiczne, a także ECHO serca, holter EKG i ciśnieniowy.

Przed budynkiem na naszych pacjentów czekają bezpłatne miejsca parkingowe, a przy okazji wizyty u lekarza, jest możliwość zrobienia zakupów w jednym z kilkudziesięciu okolicznych sklepów.

Serdecznie zapraszamy!