hero-image
20.05.19

Już 23 maja otwarcie nowego oddziału enel-med Galeria Młociny!

Już 23 maja otwarcie nowego oddziału enel-med Galeria Młociny!

Enel-med poszerza swoją ofertę w północnej części Warszawy. 23. maja otwieramy nową placówkę w Galerii Młociny. W jej skład wejdą: oddział enel-med, klinika enel-sport oraz klinika enel-med stomatologia.

Już w najbliższy czwartek centrum medyczne enel-med otworzy 29 oddział wieloprofilowy na terenie kraju. Nowa placówka będzie zlokalizowana na trzecim piętrze Galerii Młociny – czyli największego centrum handlowego w północnej części Warszawy.

Specjalnie dla naszych pacjentów, przygotowaliśmy 15 nowoczesnych gabinetów lekarskich, pracownie USG, RTG i EKG oraz dwa punkty pobrań dla dzieci i dorosłych. Na miejscu będzie można skorzystać z konsultacji lekarzy kilkunastu specjalności, m.in. alergologa, chirurga, diabetologa, gastrologa, ginekologa, internisty, kardiologa, laryngologa, medycyny pracy, neurologa, okulisty, ortopedy.

W oddziale uruchamiamy również  4 gabinetową klinikę enel-med stomatologia, w której oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych, dostępna będzie także implantologia, protetyka i chirurgia. W Klinice Stomatologii pacjentom zapewnimy dostęp do pracownii rentgenowskiej  wyposażonej w aparat RTG punktowy oraz panoramiczny.

Równocześnie w Galerii Młociny zostaje otwarta czwarta w Polsce klinika enel-sport Centrum Ortopedii i Rehabilitacji. Na miejscu będzie można skorzystać z konsultacji ortopedycznych, jak i sesji rehabilitacyjnych, prowadzonych przez najwyższej klasy fizjoterapeutów. Z myślą o pacjentach przygotowaliśmy imponująco wyposażoną salę kinezyterapii oraz boks fizykoterapii, w których prowadzone będą innowacyjne terapie przyspieszające powrót do zdrowia, m.in. deep oscilation czy Tecar.

Nowa placówka została zlokalizowana na trzecim piętrze, w części biurowej Galerii Młociny, czyli jednego z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie. Galeria znajduje się tuż przy węźle Młociny i ma bezpośredni dostęp do metra, linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich oraz krajowych, stacji rowerowej i parkingu P&R.

Pacjenci enel-med będą mogli skorzystać z blisko dwóch tysięcy miejsc parkingowych, przygotowanych przez Galerię Młociny. Pierwsza godzina parkowania będzie bezpłatna.

Serdecznie zapraszamy!