hero-image
24.05.19

Nowy oddział enel-med Galeria Młociny już otwarty!

Nowy oddział enel-med Galeria Młociny już otwarty!

W dniu 23 maja centrum medyczne otworzyło 29 oddział wieloprofilowy na terenie kraju. Nowa placówka jest zlokalizowana na trzecim piętrze Galerii Młociny – czyli największego centrum handlowego w północnej części Warszawy.

Specjalnie dla naszych pacjentów, przygotowaliśmy 15 nowoczesnych gabinetów lekarskich, pracownie USG, RTG i EKG oraz dwa punkty pobrań dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można skorzystać z konsultacji lekarzy kilkunastu specjalności, m.in. alergologa, chirurga, diabetologa, gastrologa, ginekologa, internisty, kardiologa, laryngologa, medycyny pracy, neurologa, okulisty, ortopedy.

W oddziale uruchomiliśmy również  4-gabinetową klinikę enel-med stomatologia, w której oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych, dostępna jest także implantologia, protetyka i chirurgia. W Klinice Stomatologii pacjentom zapewniamy dostęp do pracowni rentgenowskiej  wyposażonej w aparat RTG punktowy oraz panoramiczny.

Równocześnie w Galerii Młociny została otwarta czwarta w Polsce klinika enel-sport Centrum Ortopedii i Rehabilitacji. Na miejscu można skorzystać z konsultacji ortopedycznych, jak i sesji rehabilitacyjnych, prowadzonych przez najwyższej klasy fizjoterapeutów. Z myślą o pacjentach przygotowaliśmy imponująco wyposażoną salę kinezyterapii oraz boks fizykoterapii, w których prowadzone będą innowacyjne terapie przyspieszające powrót do zdrowia, m.in. deep oscilation czy Tecar.

Nowa placówka została zlokalizowana na trzecim piętrze, w części biurowej Galerii Młociny, czyli jednego z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie. Galeria znajduje się tuż przy węźle Młociny i ma bezpośredni dostęp do metra, linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich oraz krajowych, stacji rowerowej i parkingu P&R.

Pacjenci enel-med mogą korzystać z blisko dwóch tysięcy miejsc parkingowych, przygotowanych przez Galerię Młociny. Pierwsza godzina parkowania będzie bezpłatna.

Zapraszamy do placówki.