hero-image
20.11.19

Gratulujemy nominacji profesorskich!

Gratulujemy nominacji profesorskich!

Z wielką radością informujemy, że dwaj specjaliści przyjmujący w enel-sport: dr hab. n med. Przemysław Kunert i dr hab. n med. Marek Postuła otrzymali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nominacje profesorskie. W imieniu wszystkich pracowników Centrum Ortopedii i Rehabilitacji serdecznie gratulujemy!

Na mocy postanowienia z 25 października 2019 roku, prezydent Andrzej Duda nadał naszym specjalistom tytuły profesorów nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Przemysław Kunert jest neurochirurgiem, specjalizującym się w chirurgii kręgosłupa, rdzenia kręgowego i podstaw czaszki, a także leczeniu i operacjach guzów mózgu. Profesor doktor habilitowany Przemysław Kunert, decyzją Wojewody Mazowieckiego, pełni również funkcję wojewódzkiego konsultanta medycznego w dziedzinie neurochirurgii.

Marek Postuła to kardiolog o wieloletnim stażu klinicznym. Jego pierwszą specjalizacją były choroby wewnętrzne, w ostatnim czasie ukończył także specjalizację z rehabilitacji medycznej. Pozwala to profesorowi na szersze i bardziej kompleksowe spojrzenie na problemy pacjentów.

Obu nominowanym profesorom raz jeszcze gorąco gratulujemy!