hero-image
26.01.20

Sklep medyczny enel-med

Sklep medyczny enel-med

Sklep medyczny enel-med stanowi rozszerzenie ofert wieloprofilowego oddziału Enel-Med w Galerii Północnej. Asortyment sklepu jest ściśle powiązany z zakresem usług świadczonych w  oddziale. Pacjenci otrzymują możliwość połączenia wizyty u lekarza z zakupami produktów niezbędnych do leczenia, rehabilitacji, czy przydatnych na co dzień oraz w podróży.

Szczególny nacisk położyliśmy na leczenie bezdechu sennego, czyli choroby ściśle związanej z chrapaniem. Szacuje się, że w Polsce na bezdech senny cierpi 24 procent mężczyzn i 9 procent kobiet. W przychodni w Galerii Północnej nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji doświadczonych pulmonologów, a w sklepie otrzymają państwo pomoc w doborze i zakupie ortez powietrznych.

W sklepie znajduje się szeroki asortyment urządzeń marki PHILIPS związanych z leczeniem bezdechu sennego. Chcemy, aby pacjent na miejscu miał zagwarantowaną kompleksową usługę. Warto wspomnieć, że urządzenia te podlegają refundacji ze środków NFZ.

Sklep medyczny dba również o najmłodszych organizując cykliczne badania stóp dla dzieci w wieku 3-12 lat. Doradzamy także w doborze obuwia i wkładek ortopedycznych.

Niestraszne nam tropiki, dlatego w naszej ofercie znajdą państwo:

  • moskitiery,
  • środki odstraszające owady,
  • kosmetyki z filtrami czy artykuły higieniczne,
  • kompleksowo wyposażone apteczki.

W asortymencie sklepu są także produkty do rehabilitacji (ortezy, taśmy, rollery), a dla chcących dobrze się wyspać profilowane poduszki.  Dla przyszłych rodziców sklep oferuje sterylizatory do butelek, zestawy pielęgnacyjne dla niemowląt, aspiratory do nosa i inhalatory.

Nasz sklep medyczny posiada w sprzedaży typowe, bardziej tradycyjne dla sklepów medycznych produkty tj. termometry, ciśnieniomierze. Kontrastują one z tymi nowocześniejszymi czyli szczoteczkami sonicznymi, a także certyfikowanymi maskami antysmogowymi.

Sklep medyczny enel-med znajduje się na terenie centrum handlowego Galeria Północna przy ulicy Światowida 17 na pierwszym piętrze obok wieloprofilowego oddziału enel-med.