hero-image
04.02.20

Nowy oddział enel-med w Poznaniu w Galerii Malta już otwarty!

Nowy oddział enel-med w Poznaniu w Galerii Malta już otwarty!

W dniu 4 lutego 2020 r. Centrum medyczne Enel-med otworzyło 44 placówkę  na terenie kraju. Specjalnie dla naszych pacjentów, przygotowaliśmy 8 nowoczesnych gabinetów lekarskich, pracownie USG,  i EKG, punkt pobrań oraz gabinet zabiegowy.

enel-med Galeria Malta Poznań - recepcja oddziału

 

Na miejscu można skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, m.in. alergologa, ginekologa, internisty, kardiologa, laryngologa, neurologa, okulisty, czy ortopedy – mówi Jacek Rozwadowski Prezes Centrum Medycznego Enel-Med.

W placówce pacjenci będą mogli wykonać badania diagnostyczne – m.in. laboratoryjne, EKG i USG – oraz badania okresowe i wstępne z zakresu medycyny pracy.

W oddziale uruchomiliśmy również  3-gabinetową klinikę enel-med stomatologia, w której oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych, dostępna jest także implantologia, ortodoncja, protetyka i chirurgia. W Klinice Stomatologii pacjentom zapewniamy dostęp do pracowni rentgenowskiej  wyposażonej w aparat RTG punktowy oraz panoramiczny.

 

enel-med Galeria Malta Poznań - gabinet stomatologiczny

Nowa przychodnia enel-med znajduje się na drugim piętrze popularnego centrum handlowego Galerii Malta w Poznaniu, przy skrzyżowaniu ulic Antoniego Baraniaka i Jana Pawła II, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking z 1800 miejscami postojowymi.

Serdecznie zapraszamy  pacjentów  do naszego nowego oddziału.

Oferta oddziału będzie sukcesywnie poszerzana, dlatego równie serdecznie zapraszamy lekarzy do kontaktu z nami.

enel-med Galeria Malta Poznań -wejście do oddziału