enel-med online kontakt e-sklep
hero-image
02.11.20

Enel-med z wyróżnieniem „Najlepszy Partner w Biznesie”

Enel-med z wyróżnieniem „Najlepszy Partner w Biznesie”

Redakcja magazynu ekonomicznego Home&Market wyróżniła Centrum Medyczne Enel-Med. S.A. tytułem Najlepszy Partner w Biznesie 2020 w kategorii – opieka medyczna. W konkursie organizowanym co roku, wyróżniane są firmy wychodzące naprzeciw potrzebom klientów. Marka enel-med została doceniona za innowacyjność w zakresie rozwiązań technologicznych, świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz wsparcie klientów w okresie pandemii.

W tym trudnym dla wszystkich czasie jesteśmy z naszymi klientami. Nasze doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania obsługowe pozwoliły zachować ciągłość świadczeń realizowanych w oddziałach enel-med, jednocześnie utrzymując jakość usług na wysokim poziomie. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania pacjentów, którym umożliwiamy różne formy kontaktu z lekarzem – obok standardowej wizyty w oddziale, dostępne są konsultacje zdalne za pośrednictwem telefonu, czatu czy wideorozmowy. Wyróżnienie enel-med tytułem Najlepszego Partnera w Biznesie to kolejne potwierdzenie, iż nasze wysiłki są doceniane.

Dziękujemy.

Bądź na bieżąco z aktualnościami

CM ENEL-MED oraz oferowanych przez CM ENEL-MED produktów i usług za pomocą środków komunikacji elektronicznej – podany adres e-mail, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.