hero-image
06.11.20

Enel-med otwiera pierwszy punkt pobrań Drive Thru

Enel-med otwiera pierwszy punkt pobrań Drive Thru

Od poniedziałku, 9. listopada Centrum Medyczne Enel-med wprowadza do swojej oferty kolejne badanie diagnostyczne w kierunku koronawirusa SARS-COV-2 – test genetyczny metodą RT-PCR (wymaz). Próbki do badania będą pobierane w specjalnym punkcie Drive Thru usytuowanym na parkingu centrum handlowego Homepark Targówek w Warszawie.

W związku z bardzo poważną sytuacją epidemiczną coraz więcej naszych pacjentów kierujemy na  diagnostykę koronawirusa SARS-COV-2. Chcąc  zapewnić pełną ścieżkę opieki  uruchomiliśmy pierwszy punkt enel-med Drive Thru.  Będziemy dokładać wszelkich  starań, aby wynik badania RT-PCR był znany już w ciągu 24 godzin. Wynik będzie do pobrania w aplikacji enel-med lub systemie on-line. W przypadku  pozytywnego wyniku testu, enel-med oferuje interpretację lekarską w formie teleporady, wliczoną w cenę badania.– tłumaczy Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Grupy ENEL-MED.

W celu zachowania najwyższych środków bezpieczeństwa i  nienarażania innych pacjentów enel-med, na parkingu centrum handlowego Homepark Targówek przy ul. Malborskiej 47 otwieramy punkt Drive Thru, mogący pobrać próbki od kilkudziesięciu pacjentów dziennie. Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku od 8 do 19, a w soboty i niedziele od 9 do 14.

Testy genetyczne RT-PCR to kolejna metoda diagnostyczna w kierunku COVID-19 oferowana przez Centrum Medyczne Enel-Med. W naszej ofercie znajdują się także testy serologiczne, pozwalające stwierdzić czy pacjent przebył już chorobę (testy na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2). Równocześnie pracujemy nad uruchomieniem punktów Drive Thru w innych miastach – najbliższy zostanie uruchomiony w Katowicach, a od  16 listopada  oferta produktów zostanie poszerzona o testy antygenowe.

Poznaj test >>