hero-image
18.12.20

Enel-med otwiera punkt pobrań Drive Thru w Katowicach

Enel-med otwiera punkt pobrań Drive Thru w Katowicach

Od poniedziałku (21 grudnia) Centrum Medyczne enel-med uruchamia kolejny punkt Drive Thru, w którym można będzie wykonać testy genetyczne i antygenowe w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Nowy punkt pobrań znajduje się na parkingu obok  Oddziału Ligocka w Katowicach, przy  ulicy Ligockiej 103.

To kolejny punkt Drive Thru w ofercie Centrum Medycznego Enel-med umożliwiający przeprowadzanie testów genetycznych RT-PCR oraz testów antygenowych.

W związku z dużym zainteresowaniem punktem realizującym testy na warszawskim Targówku, zdecydowaliśmy się uruchomić podobną ofertę dla wszystkich mieszkańców Śląska.

Od poniedziałku 21 grudnia będziemy pobierać wymazy, potrzebne do wykonania diagnostyki pod kątem SARS-CoV-2, przy ulicy Ligockiej 103 w Katowicach – w specjalnie przygotowanym namiocie, ustawionym na parkingu obok oddziału.  Punkt będzie czynny 7 dni w tygodniu.

Materiał do testów pobierany jest z dróg oddechowych pacjenta – gardła lub nosogardzieli. Pacjenta umawiamy na konkretną godzinę, aby nie musiał czekać w kolejce samochodów na wykonanie badania.

W przypadku  pozytywnego wyniku testu, oferujemy interpretację lekarską w formie teleporady, wliczoną w cenę badania.

Wyniki testów PCR są dostępne dla Pacjenta w ciągu 24 godzin, a testów antygenowych w ciągu 20 min, do pobrania przez aplikację enel-med.

Testy w punktach Drive Thru enel-med w Katowicach i Warszawie można wykonać  po dokonaniu płatności on-line,   więcej informacji na stronie  testnakoronawirusa.enel.pl

Zapraszamy,

Zespół enel-med