hero-image
26.04.21

enel-med w gronie Najlepszych Polskich Pracodawców według magazynu Forbes

enel-med w gronie Najlepszych Polskich Pracodawców według magazynu Forbes

Centrum medyczne enel-med znalazło się w gronie 300 Najlepszych Polskich Pracodawców – to wyjątkowe zestawienie magazynu Forbes, przygotowane na podstawie ankiet ponad 10 tysięcy pracowników z całej Polski. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Poland’s Best Employers 2021 to zestawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Lista została przygotowana na wzór rankingu prezentowanego w amerykańskim Forbesie, a za badanie opinii odpowiadała firma Statista, będąca partnerem najbardziej znanych rankingów „Best Employers” na świecie.

W celu wyłonienia 300 Najlepszych Polskich Pracodawców przepytano ponad 10 tysięcy pracowników – Podstawową wartością rankingu Poland’s Best Employers 2021 jest to, że ankietę wypełniają sami pracownicy. Od początku działalności dbamy o najwyższe standardy współpracy z naszym personelem, wychodząc z założenia, że tylko zadowolony pracownik jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Efektem jest nie tylko wysoka pozycja enel-med w zestawieniu – znaleźliśmy się na podium w kategorii “Ochrona zdrowia i opieka społeczna” – a także lojalność naszych pracowników. Rotacja, zwłaszcza wśród personelu medycznego, konsekwentnie utrzymuje się na niskim poziomie – komentuje Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu enel-med.

Centrum medyczne enel-med jest największą firmą z branży medycznej w czołówce listy 300 Najlepszych Polskich Pracodawców.

Warto w tym miejscu podkreślić, że zewnętrzne rankingi pokrywają się z wynikami ocen satysfakcji pracy, przeprowadzanych corocznie wśród lekarzy enel-med. W 2020 roku aż 95 % naszych lekarzy wskazało enel-med jako pracodawcę wartego polecenia w gronie zaprzyjaźnionych medyków. To najwyższa ocena satysfakcji pracy lekarzy w historii naszego badania.

Dziękujemy za wyróżnienie i zapewniamy, że naszym celem jest nieustanny rozwój i świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie.