hero-image
30.09.21

Nowoczesne centrum stomatologii na warszawskim Zaciszu

Nowoczesne centrum stomatologii na warszawskim Zaciszu

W dniu 28.09.2021 r. centrum medyczne enel-med uruchomiło nowoczesne centrum stomatologii na warszawskim Zaciszu. To pierwsza placówka, w której możliwe jest leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym i sedacji wziewnej pod pełną opieką anestezjologiczną.

Najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt (np. wycinarka protetyczna CAD-CAM) umożliwia pacjentom przejście metamorfozy uśmiechu już w trakcie jednego dnia. Na powierzchni 503 m2 oddajemy do dyspozycji pacjentów salę obserwacji po leczeniu w narkozie wyposażoną w sprzęt ratujący życie, 9 gabinetów, w których pacjenci mogą skorzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych: stomatologii zachowawczej i endodoncji dla dorosłych i dzieci, protetyki, implantologii, ortodoncji, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, higieny jamy ustnej.

Nowa placówka daje szansę na leczenie bez bólu i stresu nie tylko pacjentom mierzącym się z problemem dentofobii. Powstała również z myślą o najmłodszych pacjentach, których potrzeby i oczekiwania w zakresie usług stomatologicznych są szczególne. Dzięki narkozie i sedacji wziewnej komfort leczenia dzieci, które nie chcą współpracować z lekarzem dentystą i mają specjalne potrzeby lecznicze, znacząco się poprawi.

Serdecznie zapraszamy pacjentów do zapisów: 22 208 2727