hero-image
15.10.21

Enel-med wyróżniony tytułem:
Najlepszy Partner w Biznesie 2021

Enel-med wyróżniony tytułem:<br>Najlepszy Partner w Biznesie 2021

Enel-med wyróżniony tytułem Najlepszy Partner w Biznesie 2021 w kategorii: opieka medyczna

 

Centrum medyczne ENEL-MED. S.A. znalazło się wśród firm wyróżnionych tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” przyznawanym przez magazyn @Home & Market.

Marka enel-med okazała się zwycięzcą w kategorii opieka medyczna i została doceniona za umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów, swobodę leczenia i nowoczesne rozwiązania online do samodzielnego zarządzania zdrowiem.

Pandemia zmieniła podejście wielu firm do zdrowia. Świadomi pracodawcy oczekują dzisiaj całościowego objęcia pracowników opieka medyczną, profilaktyką i edukacją dotyczącą zdrowego stylu życia. Wzrosło znaczenie wsparcia psychologicznego i budowania zdrowego środowiska pracy.

W odpowiedzi na nowe potrzeby klientów wprowadziliśmy prozdrowotne benefity, które wykraczają poza tradycyjną opiekę medyczną, w tym warsztaty radzenia sobie ze stresem, o budowaniu odporności czy znaczeniu profilaktyki. Stawiamy także na indywidualne podejście i swobodę leczenia.

W enel-med pracownicy firm, korzystający z oferty medycznej, mają łatwy dostęp do lekarzy bez skierowań, możliwość skorzystania z usług stacjonarnych i e-wizyt, nowoczesne rozwiązania online jak aplikacja mobilna, za której pośrednictwem pacjent ma dostęp do zaleceń lekarskich, wyników badań, e-recept, czy skierowań.

Nagroda w konkursie Najlepszy Partner w Biznesie to dla nas ogromne wyróżnienie. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy zapotrzebowanie na usługi medyczne rośnie, a klienci i pacjenci oczekują usługi w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

 

 

DYPLOM – Najlepszy Partner w biznesie 2021