hero-image
04.11.21

Nowy oddział enel-med w samym sercu Warszawy

Nowy oddział enel-med w samym sercu Warszawy

Enel-med to największa w branży medycznej firma z polskim kapitałem, której początki sięgają 1993 r. W ramach realizacji planu inwestycyjnego przyjętego na najbliższe cztery lata, spółka podpisała właśnie kolejną umowę najmu powierzchni pod nowy oddział w centrum Warszawy.

Nowy oddział enel-med, którego otwarcie planowane jest w drugiej połowie 2022 r., będzie znajdował się w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu Warszawy: Widok Towers – al. Jerozolimskie 44.

Widok Towers to nowoczesny biurowiec tuż obok nowej Rotundy, stacji metra i centrów handlowych. Na powierzchni 1314 m2 enel-med planuje oddać do użytku 30 gabinetów. Pacjenci będą również mogli korzystać z miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Nasza spółka bardzo dba o dogodność lokalizacji placówek medycznych, lepiej skomunikowanego miejsca w Warszawie chyba nie ma. Wynajęliśmy całą kondygnację, na której zaoferujemy naszym pacjentom wyjątkowo szerokie spektrum usług medycznych. Będą tu funkcjonowały trzy przychodnie specjalistyczne oraz klinika stomatologiczna. Ten oddział niewątpliwie będzie jednym z naszych „okrętów  flagowych” w Warszawie – mówi Jacek Rozwadowski Prezes Zarządu