hero-image
10.03.22

Sieć enel-med otwiera nowy oddział w kampusie biurowym Forest w Warszawie

Sieć enel-med otwiera nowy oddział w kampusie biurowym Forest w Warszawie

Już 15 marca 2022 r. uruchomione zostanie nowoczesne centrum medyczne enel-med Forest zlokalizowane na terenie kampusu biurowego przy ulicy Burakowskiej 14. W tej samej lokalizacji w marcu br. zostanie także uruchomiona klinika stomatologii i medycyny estetycznej ESTELL, będąca częścią Grupy ENEL-MED.

Nowy oddział Forest o powierzchni niespełna 700 m kw. zlokalizowany został na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca na styku Żoliborza, Śródmieścia i Woli. Nowoczesny oddział zastąpi placówkę enel-med funkcjonującą do tej pory w pobliskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Oddział Arkadia powróci po remoncie w nowej odsłonie w ostatnim kwartale bieżącego roku.

W oddziale Forest na pacjentów czekać będzie 11 gabinetów konsultacyjnych oraz 3 gabinety pielęgniarskie, w tym jeden zabiegowy. Będzie można skorzystać z usług: internisty, alergologa, ortopedy, kardiologa, okulisty, ginekologa, dermatologa, laryngologa, psychologa, chirurga ogólnego i naczyniowego oraz neurologa. Dostępne będą również konsultacje u lekarza medycyny pracy oraz wykonanie badań diagnostycznych.

Oferta oddziału obejmie także punkt pobrań do badań laboratoryjnych, a także podstawowe badania diagnostyczne takie jak: badania ginekologiczne i położnicze, EKG oraz USG. W oddziale Forest będzie można wykonać szczepienia, testy na przeciwciała Sars-CoV-2 oraz zrealizować pakiet zdrowotny „post-COVID”.

Przeniesienie oddziału do jednej z najbardziej ekologicznych przestrzeni biurowych w Polsce to znak, że wciąż rozwijamy w sposób dynamiczny i modernizujemy naszą sieć. To także oznaka, że znamy miasto i nadążamy za jego transformacją. Jako dostawca usług medycznych dla wielu firm, w tym liderów rynkowych, chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów, dlatego nasz nowy punkt został zlokalizowany na terenie kampusu biurowego w jednym z najprężniej rozwijających się zakątków Warszawy. Tradycyjnie do dyspozycji naszych pacjentów przekazujemy podziemne miejsca parkingowe  – powiedział Jacek Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

W marcu na parterze budynku Forest swoje gabinety otworzy także klinika stomatologii  i medycyny estetycznej ESTELL, wchodząca w skład Grupy ENEL-MED. Oferuje ona usługi komercyjne z zakresu kosmetologii, medycyny i stomatologii estetycznej, kierując się w stronę potrzeb zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W nowym punkcie znajdzie się 7 gabinetów 4 gabinety stomatologii estetycznej oraz 3 gabinety medycyny estetycznej. Będzie to druga placówka marki Estell w Warszawie.

Pacjenci enel-med oraz kliniki Estell będą mogli skorzystać z miejsc parkingowych na poziomie -1.

Do oddziału można także w sposób dogodny dojechać korzystając z komunikacji miejskiej.

Dopełnieniem oferty medycznej enel-med w tej części Warszawy, będzie otwarcie w trzecim kwartale bieżącego roku placówki w CH Klif.