hero-image
11.03.22

Webinar dla partnerów enel-med. Konstruktywne reagowanie na emocje w sytuacji wojny w Ukrainie. Jak wspierać siebie i innych.

Webinar dla partnerów enel-med. Konstruktywne reagowanie na emocje w sytuacji wojny w Ukrainie. Jak wspierać siebie i innych.

W świetle aktualnych wydarzeń dotyczących naszego sąsiada – Ukrainy, wiele osób może doświadczać silnych i trudnych emocji. Niepokój, lęk czy stres to naturalne reakcje organizmu na niepewną rzeczywistość. By pomóc poradzić sobie z towarzyszącymi wątpliwościami, w piątek, 11 marca, grupa ENEL-MED organizuje dla swoich partnerów webinarium pt. Konstruktywne reagowanie na emocje w sytuacji wojny w Ukrainie. Jak wspierać siebie i innych.

Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie wpływu nieprzewidywalnej rzeczywistości na nasze emocje, a także ludzkich reakcji na zagrożenie. Wydarzenie ma pomóc pracownikom firm partnerskich enel-med w odnalezieniu się w obecnej sytuacji. Poprowadzi je Michał Zawadzki – doświadczony psycholog, trener, konsultant i psychoterapeuta. Poza szkoleniem przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań poprzez czat.

Ekspert opowie, w jaki sposób konstruktywnie radzić sobie z emocjami, czy można nimi zarządzać oraz jak mądrze wspierać siebie i innych. Wyjaśni, po co w ogóle odczuwamy smutek oraz jak funkcjonuje pierwotny system przetrwania. Będzie to też okazja do głębszego poznania pojęcia inteligencji emocjonalnej i wykorzystania tego w praktyce.