hero-image

Abonamenty medyczne

Abonamenty dla firm

 

Zastanawiasz się nad prywatną opieką medyczną dla pracowników? W enel-med możemy zaproponować szeroki wybór pakietów, dopasowanych do potrzeb i możliwości każdej firmy.

Dla firm jednoosobowych

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Poznaj program opieki medycznej enel-med, przygotowany z myślą o osobach samozatrudnionych oraz ich rodzinach. Nawiąż współpracę bez skomplikowanych formalności.

Dla średnich firm do 20 pracowników

Prowadzisz firmę i zatrudniasz w niej do 20 osób? Zapewnij pracownikom najbardziej ceniony benefit pozapłacowy a z nim swobodny dostęp do konsultacji, badań i rehabilitacji. Prywatna opieka medyczna nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Poznaj ofertę pakietów dla firm z sektora małych przedsiębiorstw.

Dla średnich i dużych firm powyżej 21 pracowników

Chcesz wesprzeć pracowników i zbudować zaangażowanie, zapewniając im najwyższej jakości opiekę medyczną. Nasz program medyczny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych – dopasowujemy go indywidualnie, by spełniał realne potrzeby firmy i pracowników.

Abonamenty indywidualne

 

Szukasz abonamentu medycznego dla siebie, swojej rodziny a może dla pracowników swojej firmy? U nas znajdziesz najlepszy wariant opieki medycznej, dopasowany do swoich potrzeb. Wybierz dostęp do specjalistów, badań, diagnostyki oraz innych usług w przystępnej cenie.

Pakiety dla Ciebie

Zdrowie jest dla Ciebie ważne, ale nie chcesz przepłacać? Cenisz sobie swój czas, komfort i spokój? Zadbaj o siebie! W abonamencie medycznym enel-med nie musisz płacić osobno za każdą wizytę, a leczenie jest tańsze. Do wyboru masz kilka opcji pakietów w wersjach podstawowych lub rozszerzonych, dedykowanych dla kobiet i mężczyzn.

Pakiety dla Ciebie i dziecka

Szukasz najlepszej, sprawdzonej opieki dla swojego dziecka? Wspólnie zadbajmy o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego dziecka. W pakietach medycznych enel-med zapewniamy całoroczną opiekę lekarską przez 24 godziny na dobę. Do wyboru pakiet opieki specjalistycznej i kompleksowej dla dorosłego i dziecka.

Pakiety rodzinne

Zapewnij sobie i bliskim zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Z naszymi pakietami Ty i Twoi bliscy możecie korzystać z wygodnych e-wizyt, zamawiać recepty przez telefon, umawiać i odwoływać wizyty w aplikacji mobilnej, otrzymując dostęp do sieci ponad 1600 przychodni w całej Polsce.