facebook

PL EN
Adam Rozwadowski – laureatem nagrody WEKTORY 2018
15.01.2019

Adam Rozwadowski – laureatem nagrody WEKTORY 2018

W minioną sobotę, Adam Rozwadowski, został laureatem prestiżowej nagrody Wektora 2018, przyznawanej przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej!

Nagrody za rok 2018 zostały wręczone szczególnie zasłużonym na polu innowacji osobom, które wskazują godne kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, wyjątkowo cennych dla gospodarki i społeczeństwa.

Założyciel Centrum Medycznego ENEL-MED S.A., Adam Rozwadowski, został uhonorowany za rozwój nowoczesnej telemedycyny, która jest przełomem w leczeniu, poprzez ułatwianie kontaktu pacjenta z lekarzem. enel-med dzięki stworzonej aplikcji mobilnej, z której korzysta ponad 100 tys. osób, gwarantuje możliwość szybkiej konsultacji z lekarzem i uzyskanie e-diagnozy, e-zwolnienia i e-recepty.

Adam Rozwadowski został doceniony również za wkład w rozwój runku medycznego. Jako założyciel enel-med pokazał jak zmienić rodzinne przedsiębiorstwo w giełdową spółkę, jak z sukcesem rozwijać biznes oraz w jaki sposób swoje dzieło przekazać kolejnemu pokoleniu.

Gratulujemy.

Do góry strony