Zdrowie

Dlaczego warto jeść orzechy?
Dieta i odżywianie

Dlaczego warto jeść orzechy?

Orzechy kryją w sobie dużą dawkę składników odżywczych o korzystnym wpływie na zdrowie, a wywołując uczucie sytości mogą pomagać w redukcji masy ciała. Często niesłusznie są wykluczane z jadłospisu ze względu na wysoką kaloryczność.

Zdrowie dla Ciebie

Jedzenie przeciw grypie

Jaka dieta pomoże uniknąć grypy? Co jeść podczas choroby? Dowiedz się jakie produkty warto włączyć do menu w przeciwdziałaniu i walce z grypą. Postaw na zdrowie!

Zdrowie dla Ciebie

Badania cytologiczne

Czym są badania cytologiczne i jak często należy je wykonywać? Kiedy trzeba wykonać je po raz pierwszy? Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące badań cytologicznych. 

Zdrowie

Objawy nadciśnienia tętniczego

Na nadciśnienie tętnicze choruje w Polsce kilka milionów osób. Jak objawia się ta choroba i jakie są zagrożenia wynikające z braku podjęcia leczenia, tłumaczy nam kardiolog enel-med prof. Łukasz Małek.

Uroda

Sport i fitness

Psychologia

Ciąża i dziecko

Jak rozpoznać ciążę?
Ciąża i dziecko

Jak rozpoznać ciążę?

Początek ciąży może przebiegać inaczej u każdej kobiety, pierwsze objawy to bardzo indywidualna kwestia. Sprawdź jakie symptomy pojawiają się w pierwszym etapie ciąży.  

Technologie

Maski antysmogowe
Technologie

Maski antysmogowe

Smog to jednosylabowy wyraz, który w okresie grzewczym jest w naszym kraju odmieniany przez wszystkie możliwe przypadki. Walka z tym cichym zabójcą jest dla człowieka niezwykle trudnym zadaniem.