Zdrowie

Zdrowie

Koronarografia - czym jest, na czym polega

Koronarografia jest główną metodą diagnostyczną u osób z objawami dławicy piersiowej, u których występują różne postacie choroby tętnic wieńcowych lub ich podejrzenie. Stanowi podstawę do kwalifikacji chorych do leczenia farmakologicznego, udrożnienia lub poszerzenia zmienionych chorobowo naczyń wieńcowych. 

Seks

Seksuologia - co to jest, komu pomaga?

Czym jest seksuologia, komu i jak może pomóc seksuolog?  Na najważniejsze pytania odpowiada dr n. med. Joanna Wilkowska-Chmielewska, specjalista psychiatrii i seksuologii w warszawskim oddziale enel-med Domaniewska.

Zdrowie

Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa jest chorobą niedokrwienną serca. Dowiedz się jakie są przyczyny jej wystąpienia, jak wyglądają objawy, diagnostyka, prawidłowa dieta  i leczenie choroby wieńcowej.

Zdrowie

Bielactwo - brak pigmentu w skórze

Bielactwo jest defektem skóry polegającym na miejscowym braku melaniny. Objawia się występowaniem ognisk odbarwienia skóry, włosów a nawet braku barwnika w obrębie oczu. Brak melaniny nie powoduje u chorego żadnych dolegliwości, ale rozprzestrzeniające się białe plamy często znacznie upośledzają komfort życia

Uroda

Po przeszczepie tkanki tłuszczowej
Twarz

Po przeszczepie tkanki tłuszczowej

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej jest wykorzystany jako jeden z zabiegów odmładzających, które poprawiają wygląd i jakości skóry. Sprawdź jakie są zalecenia po zabiegu.

Sport i fitness

Psychologia

Ciąża i dziecko

Technologie

Jak działają maski antysmogowe?
Technologie

Jak działają maski antysmogowe?

SMOG atakuje, ale technologia oferuje nam przed nim ochronę - maski antysmogowe. Dowiedz się jak działają maski i czym się różnią. O maskach antysmogowych mówi dr n. med. Małgorzata Barnaś, specjalista chorób płuc enel-med.