Zdrowie

Dieta i odżywianie

Jaja i zdrowie. Czy warto jeść jajka?

Niegdyś zalecano, aby je ograniczać ze względu na wysoką zawartość cholesterolu. Dziś uważane są za dobre źródło składników bioaktywnych korzystnie oddziałujących na zdrowie. Sprawdź czy jaja są wartościowym, stałym elementem diety. 

senior

Pomoc dla osób starszych

Z upływem lat następują w organizmie zmiany utrudniające codzienne funkcjonowanie. Osoby starsze często zmagają się ze schorzeniami, które ograniczają lub nawet odbierają możliwość samodzielnego funkcjonowania. Wymagają wówczas szczególnej uwagi i opieki.

Uroda

Pielęgnacja cery trądzikowej
Twarz

Pielęgnacja cery trądzikowej

Sprawdź się jak bezpiecznie i skutecznie dbać o skórę przy cerze trądzikowej. Ważna jest nie tylko pielęgnacja i nawilżenie ale także zabiegi oczyszczające.

Sport i fitness

Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego
Sport i fitness

Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego

- Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego to kontuzja, która coraz częściej dotyka sportowców zarówno amatorskich jak i zawodowych - mówi dr n. med. Jacek Jaroszewski, specjalista ortopedii w klinice enel-sport. Dowiedz się więcej o zerwaniu więzadeł.

Psychologia

Ciąża i dziecko

Technologie

Jak działają maski antysmogowe?
Technologie

Jak działają maski antysmogowe?

SMOG atakuje, ale technologia oferuje nam przed nim ochronę - maski antysmogowe. Dowiedz się jak działają maski i czym się różnią. O maskach antysmogowych mówi dr n. med. Małgorzata Barnaś, specjalista chorób płuc enel-med.