Zdrowie

Nowoczesne Święta
Dieta i odżywianie

Nowoczesne Święta

Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowej oprawy. Zapraszamy do naszego kulinarnego przewodnika, w którym znajdziesz garść inspiracji na nowoczesne potrawy wigilijne. 

Zdrowie

Implanty ratują zdrowie

Dziś mamy pewność, że implanty się przyjmują i stosowane w jamie ustnej działają korzystnie dla zdrowia organizmu, jako najlepsze uzupełnienie braków zębowych - mówi stomatolog enel-med dr n. med. Krzysztof Makuch. 

Zdrowie w pracy

Co trzeba wiedzieć o e-zwolnieniach?

Na czym polegają e-zwolnienia? Jakie korzyści dają pacjentom? Odpowiada dr n. med. Michał Florczak, kierownik medyczny medycyny wyjazdowej i interwencyjnej, telemedycyny oraz ambulatoryjnej pomocy doraźnej Enel-Med. 

Uroda

Powiększanie ust
Zabiegi

Powiększanie ust

Piękne, pełne i proporcjonalne usta dodają uroku każdej kobiecie. Wypełnianie i modelowanie ust to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Sport i fitness

Bieganie w smogu
Sport i fitness

Bieganie w smogu

Więcej szkody niż pożytku - w ten sposób może skończyć się regularna aktywność fizyczna na „świeżym” powietrzu podczas alarmów smogowych. Co grozi śmiałkom biegającym w smogu?

Psychologia

Ciąża i dziecko

Pierwszy raz u dentysty
Rozwój dziecka

Pierwszy raz u dentysty

Dowiedz się kiedy po raz pierwszy pojawić się z dzieckiem w gabinecie stomatologicznym i co dają pierwsze wizyty.  Na pytania rodziców odpowiada dr n. med. Krzysztof Makuch stomatolog enel-med.

Technologie

Czym są e-zwolnienia?
Technologie

Czym są e-zwolnienia?

Od 1. grudnia papierowe zwolnienia lekarskie odchodzą do lamusa. Obowiązkowe stają się zwolnienia elektroniczne, czyli e-ZLA, które raz na zawsze ma wymienić wysłużone papierowe L4.