Zdrowie

Zdrowie

Męskie badania w listopadzie

Nowotwóry gruczołu krokowego jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u mężczyzn. W ramach akcji "Movember" w listopadzie propaguje się badania, które mogą uratować życie.

Dieta i odżywianie

Serwatka – cenne źródło białek

Jest produktem ubocznym w produkcji serów. Jako źródło pełnowartościowego białka i składników mineralnych jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, zwłaszcza osób aktywnych fizycznie. Dodatkowo wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych.

Seks

Zaburzenia wzwodu prącia

Zaburzenia wzwodu prącia lub inaczej zaburzenia erekcji to niezdolność do uzyskania i/lub utrzymania wzwodu niezbędnego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Uroda

Onycholiza - choroba paznokci
Ciało

Onycholiza - choroba paznokci

Onycholiza to bezbolesne, częściowe oddzielanie się płytki paznokcia od jego łożyska. To dosyć powszechne schorzenie, które może być objawem choroby skóry, zakażenia lub powstać w wyniku urazu mechanicznego.

Sport i fitness

Rehabilitacja ortopedyczna
rehabilitacja

Rehabilitacja ortopedyczna

Coraz więcej osób skarży się na bóle kręgosłupa, które często mogą ustąpić po po rehabilitacji ortopedycznej. Kiedy warto z niej skorzystać, mówi fizjoterapeuta Dominik Dyhdalewicz z kliniki Enel-Sport.

Psychologia

Objawy depresji
Zdrowie psychiczne

Objawy depresji

Sprawdź jakie są objawy depresji i jak je dostrzec. Kiedy obniżenie nastroju powinno skłonić nas do konsultacji z lekarzem? W jaki sposób rozpoznaje i diagnozuje się depresje? 

Ciąża i dziecko

Z uśmiechem po szkolne wyzwania
Rozwój dziecka

Z uśmiechem po szkolne wyzwania

Zdrowe dziecko to uśmiechnięte dziecko. Chętniejsze do nauki i podejmowania nowych wyzwań. Nie bez znaczenia jest również stan jego uzębienia. Sprawdź jak zadbać o zęby twojego dziecka w szkole. 

Technologie