Stomatologia estetyczna to zabiegi wykorzystujące wiele dziedzin stomatologii, których zadaniem jest nadanie lub przywrócenie pięknego, estetycznego uśmiechu.

Stomatologia estetyczna to zabiegi wykorzystujące wiele dziedzin stomatologii, których zadaniem jest nadanie lub przywrócenie pięknego uśmiechu. Jak dopasować do określonego typu twarzy i sylwetki właściwy typ uzębienia?  Jak sprawić by Twój uśmiech był postrzegany jako bardziej atrakcyjny? Istnieją szczególne parametry sprawiające, że nawet niewielka korekcja barwy, kształtu oraz powierzchni zęba zbliża nasze uzębienie do ideału, jednocześnie poprawiając odbiór całej osoby w ocenie obserwatora. W związku z tym, rośnie samoocena osoby poddającej się korekcji, która poprawiając wygląd zyskuje więcej pewności siebie i  skuteczniej oddziałuje na otoczenie. Stomatologia estetyczna wykorzystuje wiele dziedzin stomatologii, których zadaniem jest nadanie lub przywrócenie pięknego uśmiechu, ale nie tylko. Odwiedzając gabinety stomatologii estetyczne w Klinice Estell dbasz o piękno, ale też o zdrowie. Jedno bez drugiego, nie znaczy wiele.

Stomatologia estetyczna to wciąż dziedzina medycyny, która wciąż zyskuje uznanie coraz większej ilości zadowolonych pacjentek i pacjentów. O piękny uśmiech, który często spełnia marzenia w Estell dba zespół lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych o wysokich kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu klinicznym. Efekty zyskuje się także dzięki współpracy pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. Do tego nowoczesne metody, sprawdzone i certyfikowane materiały oraz technologie. Zadbaj o siebie ale też pamiętaj, że Twój uśmiech uszczęśliwia także innych. Stomatologia estetyczna pomaga w życiu każdego dnia!