hero-image

Administracja

znajdz ofertę pracy - administarcja - enel-med

Centrum Medyczne Enel-Med rozwija się nieprzerwanie od 28 lat. Jesteśmy jedyną firmą na rynku usług medycznych w Polsce z rodzimym kapitałem. Możemy zaproponować swoje usługi w 39 nowocześnie wyposażonych oddziałach, 2 biurach w Warszawie oraz Call Center w Białymstoku.

enel-med w liczbach - administracjaRozwijanie i inwestowanie w pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego 90% procesów rekrutacyjnych zaczynamy od rekrutacji wewnętrznej. Wiele osób rozwija swoją ścieżkę zawodową od szeregowych stanowisk do średnich i wyższych menedżerskich. Niewiele firm może pochwalić się pracownikami z długoletnim stażem. Wielu z nas pracuje od początku istnienia firmy.

Podążamy za nowinkami technologicznymi czego wynikiem jest udostępnienie platformy e-learningowej naszym pracownikom, w której znajdziemy zarówno część szkoleń onboardingowych, szkolenia rozwojowe, jak również język angielski. Szkolenia e-learningowe ułatwiają nam wyrównać poziom wiedzy, w tak dużej organizacji jaką się staliśmy w ostatnich latach.

Wierzymy w to, że odpowiednio zmotywowany zespół ma nieograniczone możliwości. Dlatego oprócz ogólnodostępnych benefitów, które dedykujemy wszystkim pracownikom, realizujemy szereg inicjatyw wewnątrz firmowych. Konkursy, losowania biletów teatralnych, kinowych, bądź biletów na mecze warszawskiej Legii odbywają się za pośrednictwem naszego wewnętrznego komunikatora.

Beata Krakowska
Magdalena Damasiewicz

Benefity dla pracowników administracyjnych

Benefity dla pracowników administracyjnych enelmed

Jesteśmy wrażliwi na otaczający nas świat czemu wyraz dajemy angażując się w działania charytatywne oraz akcje profilaktyczne. W ostatnim roku zaangażowaliśmy się w:

  • bieg charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych ruchowo,
  • Europejski Tydzień Raka Szyjki Macicy,
  • zbiórkę pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z domów dziecka,
  • akcję Każdy może zostać Świętym Mikołajem poprzez przygotowanie prezentów świątecznych dla dzieci niepełnosprawnych,
  • szkolenia uświadamiające z pierwszej pomocy,
  • zbiórkę karmy oraz niezbędnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska w Białymstoku,
  • zbiórkę środków na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego.

 

nagrody dla enelmed