enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Kadra lekarska

oferty pracy enel-med

Centrum Medyczne Enel-Med jest obecne na rynku usług medycznych od 28 lat. Możemy zaproponować swoje usługi w 39 nowocześnie wyposażonych oddziałach, w tym 30 wieloprofilowych, 1 szpitalu, 3 klinikach ortopedycznych enel-sport oraz klinice medycyny estetycznej Estell.

enel-med w liczbach - kadra lekarska

Pracujemy na co dzień zgodnie z misją enel-med, którą jest Polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia pacjentów, poprzez świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, dzięki ciągłemu rozwojowi kompetencji oraz wyznaczaniu trendów i standardów w opiece medycznej, jako lider rynku.

Aby móc z powodzeniem realizować naszą misję zatrudniamy ponad 1800 wykwalifikowanych przedstawicieli kadry lekarskiej dbając o ich ciągły rozwój, poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów medycznych, wykonywanie zaawansowanych technologicznie zabiegów z dziedziny ortopedii oraz okulistyki, czy też uczestniczenie w spotkaniach branżowych.

Chcemy, by nasza organizacja była przyjazna i dawała podłoże do realizowania swoich celów zawodowych. Dlatego w ostatnich latach wdrożyliśmy ankietę satysfakcji z pracy dla naszych lekarzy, którzy stanowią 50% zatrudnionych osób w firmie. Zbieramy informację zwrotną na temat zadowolenia z pracy w enel-med. Badanie jest stworzone specjalnie dla kadry lekarskiej, mamy zatem możliwość analizowania wyników i wdrażania zmian.

Wynik ankiety od lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, z czego jesteśmy dumni.

satysfakcja pracy lekarzy w enel-med

Katarzyna Skorzewska
Anita Kunicka
Grzegorz Grys

Najwyższym dobrem jest dla nas dobro pacjenta, dlatego wszystkie starania enel-med zmierzają do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wierzymy w to, że lekarz, który może liczyć na wsparcie firmy w procesie leczenia, będzie bardziej skuteczny i zadowolony ze swojej pracy.

Naszym lekarzom oferujemy pracę w komfortowych warunkach, z zachowaniem nowoczesnych technik leczenia we wszystkich oddziałach enel-med.

Benefity dla kadry lekarskiej

Benefity dla kadry lekarskiej enelmed

 

nagrody dla enelmed