enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Personel medyczny

rekrutacja enel-med

Centrum Medyczne Enel-Med jest obecne na rynku usług medycznych od 28 lat. Możemy zaproponować swoje usługi w 39 nowocześnie wyposażonych oddziałach, 1 szpitalu oraz 3 klinikach ortopedycznych enel-sport. Nasza kadra medyczna wspiera już ponad 700 000 tysięcy pacjentów.

enel-med w liczbach - personel medyczny

Kadra medyczna reprezentowana przez personel pielęgniarski, stomatologiczny, techników RTG, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, dyspozytorów stanowi aż 25% wszystkich zatrudnionych osób w enel-med. Starając się odpowiadać na potrzeby tak licznej grupy zawodowej tworzymy dedykowane programy rozwojowe oraz umożliwiamy uczestnictwo w szkoleniach i kursach medycznych.

Jesteśmy obecni podczas wydarzeń branżowych, które wspierają zarówno osoby rozpoczynające karierę, jak i te, które w świecie medycyny odnalazły już swoje miejsce. Dlatego nie może nas zabraknąć m.in. na Targach Pracy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Olimpiadzie Higienistek Stomatologicznych, czy też obchodach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, w którym zawsze czynnie bierzemy udział i wręczamy nagrody Dyrektora Medycznego kadrze enel-med.

Rok 2020 jest dla enel-med szczególnym z uwagi na uznanie przez WHO bieżącego roku Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej. Z tej okazji, w ramach wewnętrznego konkursu, wyłoniliśmy hasło przewodnie, które będzie towarzyszyło enel-med w najbliższych miesiącach. Ku naszemu zdumieniu zaangażowali się wszyscy pracownicy bez względu na charakter wykonywanej pracy. Poniższe hasło jest dla nas wszystkich odzwierciedleniem podejścia do pracy naszej kadry.

Twarzą naszej enel-med’owej marki, są cudowne PIELĘGNIARKI!

Opinia i enel med Alicja Skorupka
Opinia o enel med Wioleta Egert
Opinia o enel med Kasia Strauchmann

Z roku na rok chcemy angażować w działania wewnętrzne kolejne grupy zawodowe, dlatego zapraszamy serdecznie do tworzenia razem z nami przyjaznego miejsca pracy. Specjalnie dla Was tworzymy ofertę benefitową szytą na miarę.

Benefity dla personelu medycznego

benefity dla personelu medycznego

nagrody dla enelmed