hero-image

Poznaj nas

znajdz ofertę pracy - poznaj nas enelmed

Enel-med to ludzie. Od początku istnienia firmy dobra atmosfera pracy i przyjazne relacje między pracownikami to niekwestionowany atut naszej firmy. Zapraszamy Cię do naszego świata!

enel-med w liczbach - poznaj nas

Kulturę organizacyjną opieramy na czterech wartościach, które wpływają na naszą działalność i codzienną pracę:

 

 

 

Praca to przede wszystkim LUDZIE, którzy są największą wartością w enel-med. Na co dzień doceniamy bliską współpracę, więc dbamy o nasze wzajemne relacje i środowisko pracy. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym, dlatego podejmujemy inicjatywy w myśl zasady work-life-balance.

Pracownicy enel-med korzystają z poniższych programów wewnątrz firmowych:

  • „Jedź do pracy bez stresu” – elastyczny czas pracy,
  • „Mama wraca do pracy” – ułatwiamy naszym mamom powrót po urlopie macierzyńskim,
  • „2h na urodziny” – świętujemy dzień urodzin, dając możliwość wcześniejszego wyjścia z pracy w tym szczególnym dniu,
  • 2 godziny dla rodziny – angażujemy się w tę ogólnopolską inicjatywę z wielką przyjemnością.

Jesteśmy liderem branży usług medycznych, więc nie mogłoby zabraknąć również zaangażowania w zdrowie naszych pracowników. Prowadzimy szereg akcji profilaktycznych. Ponadto, łączymy zdrowy styl życia z udziałem w akcjach charytatywnych w ramach naszej drużyny biegowej Enel-Sport Runners Team. Nasi pracownicy świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Chcemy być obecni w Waszym życiu zawodowym już na samym jego początku, dlatego bierzemy udział w wydarzeniach branżowych, jak również Targach Pracy.  Każde spotkanie jest dla nas świetną okazją, by zaprezentować grupę enel-med i jednocześnie poznać potrzeby młodych ludzi wchodzących na rynek pracy.

Z roku na rok staramy się, aby każdy zainteresowany naszą marką uzyskał pełną informację o możliwościach rozwoju i dostępnych stanowiskach w firmie. Dlatego dajemy możliwość rozmowy nie tylko z przedstawicielami HR, ale przede wszystkim z przedstawicielami pionów biznesowych. Mamy nadzieję, ze już niebawem się zobaczymy!

 

Zespół HR w enel-med

Drodzy Kandydaci jesteśmy tu dla WAS. Jeśli poszukujecie dodatkowych informacji o enel-med, jako pracodawcy zapraszamy do kontaktu z Zespołem HR.

  • Wszystkie zapytania związane z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi prosimy przesyłać na adres e-mail – rekrutacja
  • Tematy pozostałe związane z szeroko pojętymi działaniami HR prosimy przesyłać na adres e-mail: departamentu personalnego

nagrody dla enelmed