hero-image

Polska mówi aaa

Cała Polska mówi aaa

Piękny uśmiech dodaje blasku całej twarzy, zdrowy uśmiech – to zdrowie całego organizmu. Choć tak wiele mówi się o dbaniu o zęby, problem z nimi ma prawie każdy Polak. Szczotkujemy zęby zbyt rzadko oraz niepoprawnie. Efekt? Ból, próchnica, długotrwałe leczenie.

 

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji chcemy przypomnieć, że  zapobieganie chorobom zębów i dziąseł wcale nie jest trudne. Klucz do sukcesu to właściwa higiena + regularne przeglądy jamy ustnej.

Tym razem profilaktykę będziemy promować wspólnie z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym – inicjatorem kampanii „Polska mówi aaa”. To ogólnopolska akcja, która inspiruje do dbania o zdrowie już po raz czwarty. Każdego roku towarzyszy jej inny motyw przewodni, a tym razem jest to właśnie profilaktyka stomatologiczna. Aby była skuteczna, powinna obejmować:

  • mycie zębów rano, wieczorem i po posiłkach;
  • codzienne nitkowanie przestrzeni między zębami;
  • przeglądy stomatologiczne raz na pół roku;
  • cykliczną fluoryzację i usuwanie kamienia.

Powiedz aaa w enel-med stomatologia

Jako partner kampanii „Polska mówi aaa” zapewniamy wszystkim zainteresowanym bezpłatne przeglądy stomatologiczne oraz bezpłatny instruktaż higieny jamy ustnej.
Już dziś zapisz się na jedną z wizyt, które odbywać się będą 15-19 marca.
W akcji uczestniczy 21 klinik enel-med stomatologia, a każda z nich pracuje w reżimie sanitarnym zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

PARTNERZY AKCJI Polska mówi aaa

 

Nie zwlekaj – umów już dziś bezpłatny przegląd jamy ustnej wraz z instruktażem higieny!

22 23 07 007

Regulamin akcji

 

 

Kliniki biorące udział w akcji

 

 

enel-med stomatologia to: