hero-image

Polska mówi aaa

Piękny uśmiech dodaje blasku całej twarzy, zdrowy uśmiech – to zdrowie całego organizmu. Choć tak wiele mówi się o dbaniu o zęby, problem z nimi ma prawie każdy Polak. Szczotkujemy zęby zbyt rzadko oraz niepoprawnie. Efekt? Ból, próchnica, długotrwałe leczenie.

 

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, ale w tym roku świętować będziemy go przez cały marzec. Z tej okazji chcemy przypomnieć, że zapobieganie chorobom zębów i dziąseł wcale nie jest trudne. Klucz do sukcesu to właściwa higiena, regularne przeglądy jamy ustnej i profilaktyka domowa.

W tym roku będziemy promować prawidłowe nawyki wspólnie z marką Listerine pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – inicjatora kampanii „Polska mówi aaa”. To ogólnopolska akcja, która inspiruje do dbania o zdrowie już po raz piąty. Profilaktyka stomatologiczna, aby była skuteczna, powinna obejmować:

  • mycie zębów rano, wieczorem i po posiłkach;
  • codzienne nitkowanie przestrzeni między zębami;
  • stosowanie płynów do płukania jamy ustnej;
  • przeglądy stomatologiczne co pół roku;
  • cykliczną fluoryzację i usuwanie kamienia nazębnego.

Powiedz #aaa z enel-med stomatologia i Listerine

Jako partner kampanii „Polska mówi aaa” zapewniamy wszystkim zainteresowanym bezpłatna ocenę stanu zdrowia jamy ustnej wraz z bezpłatnym instruktażem higieny.
Już dziś zapisz się na wizytę, którą odbyć możesz w dniach 1-31.03.2022 r. Po wizycie lekarz dentysta przekaże każdemu pacjentowi próbkę płynu do płukania jamy ustnej Listerine odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom.
W akcji uczestniczy 20 klinik enel-med stomatologia na terenie całej Polski, a każda z nich pracuje w reżimie sanitarnym zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 

Nie zwlekaj – umów już dziś bezpłatny przegląd jamy ustnej wraz z instruktażem higieny w enel-med stomatologia i otrzymaj prezent od Listerine!

Zadzwoń pod numer

22 147 77 77

lub umów się poprzez formularz poniżej

Regulamin akcji

 

 

Kliniki biorące udział w akcji

enel-med stomatologia to:    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.