hero-image

Program wspierania pracowników

Opis specjalizacji

Centrum Psychologii oferuje pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów wpływających niekorzystnie na stan psychiczny, a tym samym na wykonywanie obowiązków zawodowych i efektywność zawodową pracowników.

Program realizowany przez Centrum Psychologii obejmuje:

  • Konsultacje specjalistów zarówno indywidualne dedykowane pracownikom i/lub menedżerom doświadczającym trudności w relacjach z pracownikami. Konsultacje mogą mieć charter sesji z psychologiem, której celem jest zidentyfikowanie problemu i zbudowanie zalecenia czyli zaproponowanie optymalnego oraz możliwego do realizacji sposobu jego rozwiązania. Konsultacje mogą mieć również charakter rozwojowy i wówczas są to spotkania z psychologiem bądź coachem. Konsultacje mogą obejmować również sesje grupowe dedykowane pracownikom i/lub menedżerom. Odbywają się one wokół specyficznego zgłoszonego tematu, np. dla menedżerów w procesie zmian organizacyjnych czy podczas zwolnień grupowych.
  • Psychoedukację realizowaną poprzez artykuły czy informacje zamieszczane w intranecie, newlettery, publikacje ewentualnie prelekcje. Tematyka bardzo szeroka, np.: stres, work-life balance, depresje sezonowe, rozwiązywanie konfliktów, efektywny wypoczynek czy specyficzne np. o obronie własnej, relacjach z dziećmi,  nadużywania substancji psychoaktywnych.
  • Szkolenia z zakresu psychoprofilaktyki zdrowia oraz dotyczące filozofii i zakresu programu wspierania pracowników, a także rozwojowe (np. coachingi)
  • Interwencje w sytuacjach trudnych. Mają również charter indywidualny lub grupowy. Forma interwencji jest uzależniona od specyfiki sytuacji i ustalana w bieżącym kontakcie naszego specjalisty z zainteresowaną organizacją.

Aby zamówić konsultację psychologa prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (dedykowanym opiekunem klienta).

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.