enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Warsztaty i szkolenia

Opis specjalizacji

Warsztaty i szkolenia proponowane przez Centrum Psychologii mają charakter psychoedukacyjny. Oferta w zakresie tematów szkoleń i warsztatów jest otwarta i stale modyfikowana. Może być również modyfikowana w zależności od potrzeb i zainteresowania klientów.

Nasza oferta obejmuje tematykę:

 • radzenia sobie ze stresem
 • asertywności
 • umiejętności wychowawczych
 • work-life balance
 • radzenia sobie z emocjami

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.  Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

  Bądź na bieżąco z aktualnościami

  CM ENEL-MED oraz oferowanych przez CM ENEL-MED produktów i usług za pomocą środków komunikacji elektronicznej – podany adres e-mail, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.