hero-image

Usługi na NFZ

W enel-med możesz korzystać z bezpłatnej, podstawowej opieki zdrowotnej, wykonać badania endoskopowe, obrazowe a także operacje zaćmy w ramach NFZ. Wybierz interesującą Cię usługę, by dowiedzieć się więcej.

 

Posiadasz skierowanie na badanie obrazowe w ramach NFZ? Nie zwlekaj i umów się już dziś. W Warszawie w ramach funduszu wykonujemy rezonans, tomografię oraz gastroskopię i kolonoskopię ze znieczuleniem, zaś w Gdańsku i Katowicach pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego badania rezonansu magnetycznego. Obecnie dysponujemy krótkimi terminami na wszystkie wymienione badania.

W poniższych placówkach enel-med możesz zrealizować bezpłatne badania w ramach NFZ.

 

Warszawa, Oddział Zacisze, ul. Gilarska 86C

 Warszawa, Oddział Centrum, al. Solidarności 128

Warszawa, Oddział Postępu, ul. Postępu 6

Warszawa, Oddział Ursus , ul. Prystora 8

Gdańsk, Oddział Grunwaldzka, al. Grunwaldzka 163

 

Katowice, Oddział Ligocka, ul. Ligocka 103

 

    1/2 Dane badania
    2/2 Dane osobowe

    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem...
    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

    [rozwiń][zwiń]