hero-image

Centrum psychologiczne

Do Centrum Psychologicznego zapraszamy zarówno osoby dorosłe, dzieci i młodzież z szeroko rozumianymi trudnościami emocjonalnymi, przeżywanymi problemami  życiowymi oraz niepokojącymi objawami i zachowaniami.

Współpracując z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę psychologiczną.

Stwarzamy warunki pełnej dyskrecji i intymności, starając się w ten sposób zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Pracujemy zgodnie ze standardami i zasadami profesjonalnej pomocy psychologicznej obowiązującymi w Polsce.

Zapisy do Centrum psychologicznego

Przed skorzystaniem z proponowanych przez Centrum Psychologiczne form pomocy konieczne jest odbycie konsultacji. Celem konsultacji jest rozpoznanie problemu, zorientowanie się w sytuacji osoby zgłaszającej się, dokonanie diagnozy psychologicznej oraz zaplanowanie najlepszej formy pomocy.

Zapisy na konsultację odbywają się po telefonicznej rezerwacji terminu w Call Center pod numerem 22 23 07 007 lub bezpośrednio w recepcji oddziału.

Psychotechnika

Zobacz, na czym polega psychotechnika i jak przygotować się do psychotestów i badań dla kierowców. Podpowiadamy też, gdzie zrobisz te badania.

SPRAWDŹ

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia mają charakter psychoedukacyjny. Oferta w zakresie tematów szkoleń i warsztatów jest otwarta i stale modyfikowana.

SPRAWDŹ

Program wspierania pracowników

Konsultacje specjalistów zarówno indywidualne dedykowane pracownikom i/lub menedżerom doświadczającym trudności w relacjach z pracownikami.

SPRAWDŹ

Pomoc w sytuacjach kryzysowych w organizacji

Forma interwencji jest uzależniona od specyfiki sytuacji i ustalana w bieżącym kontakcie naszego specjalisty z zainteresowaną organizacją.

SPRAWDŹ

Life Coaching

Life Coaching to propozycja dla osób, które: chcą pełniej żyć, odważniej wyrażać siebie, sprecyzować swoje cele.

SPRAWDŹ