hero-image

Transport sanitarny

Opis usługi

W ramach Medycyny Wyjazdowej zajmujemy się przewozem pacjentów  wymagających profesjonalnego zabezpieczenia medycznego. Oferujemy Transport Sanitarny, który jest często jedynym rozwiązaniem  dla pacjentów, których  stan zdrowia uniemożliwia transport innymi środkami lokomocji.

Transport sanitarny realizujemy na terenie całego kraju, na podstawie zlecenia lekarskiego. Przewozimy chorych w różnym stanie klinicznym pod opieką wysokokwalifikowanej kadry medycznej  w karetce zapewniającej najwyższy standard.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.