enel-med online kontakt e-sklep
hero-image

Szczepienia dla dzieci

Dlaczego warto zaszczepić dziecko w enel-med?

  • Mamy w ofercie szczepionki obowiązkowe, zgodne z oficjalnym kalendarzem szczepień.
  • Zapewniamy duży wybór szczepień zalecanych, stanowiących dodatkową ochronę przed częstymi zakażeniami, infekcjami sezonowymi, chorobami egzotycznymi.
  • U nas umówisz się na szczepienie w dogodnym dla siebie terminie i o dowolnej porze dnia.
  • Szczepienia obowiązkowe wykonujemy za pomocą nowoczesnych szczepionek skojarzonych, które zapewniają ochronę przed 5 lub 6 chorobami w jednym zastrzyku.
  • Zaszczepimy Twoje dziecko w maksymalnie przyjemnych i bezstresowych warunkach.
  • Dzięki szczepieniu 6w1już podczas pierwszej wizyty możesz zmniejszyć liczbę wkłuć do jednego.

Kliknij aby zobaczyć kalendarz szczepień:

Pamiętaj: na wizytę lekarską przed planowanym szczepieniem zabierz książeczkę zdrowia dziecka i kartę szczepień.Jeśli masz pytania lub wątpliwości, kiedy najlepiej zaszczepić dziecko, zapraszamy do kontaktu z naszym lekarzem specjalistą.
Umów się na wizytę przedszczepienną!

Szczepienie przeciwko pneumokokom

Czym są pneumokoki, jak zagrażają zdrowiu dziecka i jak się przed nimi ochronić? Więcej o szczepionce na pneumokoki dowiesz się tutaj. Sprawdź.

SPRAWDŹ

Szczepienie przeciwko odrze

Szczepienie przeciw odrze obejmuje podanie dwóch dawek skojarzonej szczepionki MMR (przeciw odrze, śwince i różyczce) w odstępie 4 tygodni lub dłuższym.

SPRAWDŹ

Szczepienie kleszczowe zapalenie mózgu

Kleszczowe zapalenie mózgu to ostra choroba wirusowa, która często wiąże się z powikłaniami neurologicznymi. Źródłem infekcji może być ukąszenie przez zakażonego kleszcza.

SPRAWDŹ

Szczepienie przeciwko WZW typu A

Wirusowe zapalenie wątroby typu A potocznie nazywane „żółtaczką pokarmową” jest ostrą chorobą zakaźną, która rozwija się w wyniku uszkodzenia wątroby przez wirusa zapalenia wątroby typu

SPRAWDŹ

Szczepienie przeciwko ospie wietrznej

Ospa wietrzna jest chorobą zakaźną wywoływaną przez wirusa ospy wietrznej i półpaśca. Wirus ten jest bardzo zakaźny, łatwo więc o zachorowanie.

SPRAWDŹ

Szczepienie przeciwko meningokokom

Najskuteczniejszą metodą zapobiegania zachorowaniom wywołanym praktycznie przez wszystkie chorobotwórcze grupy meningokoków jest szczepienie ochronne.

SPRAWDŹ

Szczepienie przeciwko rotawirusom

Najskuteczniejszą formą profilaktyki zakażeń rotawirusowych są szczepienia ochronne.

SPRAWDŹ

Błonica, krztusiec, polio (6w1)

Szczepionki skojarzone (wieloskładnikowe) 6w1 to nowoczesne szczepionki, które chronią w przed kilkoma chorobami w jednym zastrzyku.

SPRAWDŹ

Bądź na bieżąco z aktualnościami

CM ENEL-MED oraz oferowanych przez CM ENEL-MED produktów i usług za pomocą środków komunikacji elektronicznej – podany adres e-mail, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.