hero-image

Konsultacje dla dzieci

Immunolog dziecięcy

Immunolog dziecięcy to lekarz zajmujący się diagnostyką i leczeniem zaburzeń odporności u najmłodszych.

SPRAWDŹ

Pediatra – dzieci chore

Pediatra jest specjalistą w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wieku dziecięcego. Dowiedz się, gdzie znaleźć sprawdzonego pediatrę w Twoim mieście.

SPRAWDŹ

Pediatra – dzieci zdrowe

Pediatra zajmuje się nie tylko leczeniem i diagnostyką dzieci. Dowiedz się, kiedy warto się wybrać do pediatry ze zdrowymi dziećmi.

SPRAWDŹ

Alergolog dziecięcy

Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem alergii u dzieci. Dowiedz się, kiedy wybrać się z dzieckiem do alergologa.

SPRAWDŹ

Audiolog-foniatra dziecięcy

Audiolog-foniatra dziecięcy zajmuje się leczeniem oraz diagnostyką zaburzeń słuchu i mowy u dzieci. Sprawdź, gdzie szukać doświadczonego specjalisty.

SPRAWDŹ

Chirurg dziecięcy

Chirurgia dziecięca zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym dzieci od narodzin do 18. roku życia.

SPRAWDŹ

Dermatolog dziecięcy

Dermatologia zajmuje się diagnostyką chorób skóry. Dowiedz się, kiedy warto odwiedzić dermatologa dziecięcego.

SPRAWDŹ

Diabetolog dziecięcy

Diabetologia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem cukrzycy u dzieci i młodzieży.

SPRAWDŹ

Dietetyk dziecięcy

Dietetyk dziecięcy zajmuje się profilaktyką i leczeniem nadwagi i otyłości u dzieci. Dowiedz się, gdzie szukać doświadczonych specjalistów.

SPRAWDŹ

Endokrynolog dziecięcy

Endokrynologia dziecięca rozpoznaje i leczy zaburzenia hormonalne u dzieci i młodzieży. Sprawdź, kiedy się wybrać do endokrynologa dziecięcego.

SPRAWDŹ

Gastrolog dziecięcy

Gastrolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu pokarmowego u dzieci.

SPRAWDŹ

Ginekolog dziecięcy

Ginekolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu rodnego u dziewczynek i nastolatek. Dowiedz się, gdzie znaleźć właściwego specjalistę.

SPRAWDŹ

Kardiolog dziecięcy

Kardiolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób sercowo-naczyniowych u dzieci. Dowiedz się, kiedy się udać do kardiologa dziecięcego.

SPRAWDŹ

Laryngolog dziecięcy

Larynologia dziecięca rozpoznaje i leczy schorzenia gardła, zatok, uszu i nosa u dzieci i młodzieży. Sprawdź, kiedy się wybrać do laryngologa dziecięcego.

SPRAWDŹ

Medycyna sportowa dzieci

Medycyna sportowa dzieci zajmuje się opieką zdrowotną nad dziećmi i młodzieżą uprawniającymi. Sprawdź, kiedy zgłosić się do specjalisty

SPRAWDŹ

Nefrolog dziecięcy

Nefrologia dziecięca zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nerek u dzieci i młodzieży.

SPRAWDŹ

Neurochirurg dziecięcy

Neurochirurgia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń układu nerwowego u dzieci. Dowiedz się, gdzie znaleźć dobrego specjalistę.

SPRAWDŹ

Neurolog dziecięcy

Neurologia dziecięca zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego u dzieci i młodzieży. Dowiedz się, kiedy się zgłosić do neurologa dziecięcego.

SPRAWDŹ

Okulista dziecięcy

Okulistyka dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wad wzroku i chorób oczu u dzieci i młodzieży.

SPRAWDŹ

Ortopeda dziecięcy

Ortopeda dziecięcy, zajmuje się diagnostyką, leczeniem urazów oraz chorób układu ruchu. Zobacz, gdzie znaleźć sprawdzonego specjalistę.

SPRAWDŹ

Pulmonolog dziecięcy (lekarz chorób płuc dzieci)

Pulmonologia dziecięca zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad wrodzonych oraz chorobami i zaburzeniami układu oddechowego u noworodków. Sprawdź, gdzie szukać dobrego specjalisty

SPRAWDŹ

Reumatolog dziecięcy

Reumatologia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób reumatycznych kości i stawów oraz schorzeń zapalnych tkanki łącznej u dzieci. Dowiedz się, gdzie znajdziesz doświadczonego specjalistę.

SPRAWDŹ

Urolog dziecięcy

Urolog dziecięcy diagnozuje i leczy choroby układu moczowego oraz moczowo-płciowego. Przeczytaj, gdzie znaleźć sprawdzonego specjalistę.

SPRAWDŹ