hero-image

Konsultacje dla dorosłych

Internista

Internista to zazwyczaj pierwszy lekarz, z którym kontaktują się chorzy. Zajmuje się on kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób nagłych i przewlekłych.

SPRAWDŹ

Alergolog

Alergie są coraz bardziej rozpowszechnioną dolegliwością. Dowiedz się, kiedy warto się skonsultować ze specjalistą w dziedzinie alergologii.

SPRAWDŹ

Audiolog-foniatra

Audiologia-foniatria to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem słuchu i głosu. Sprawdź, kiedy warto się zobaczyć z audiologiem-foniatrą.

SPRAWDŹ

Chirurg bariatra

Chirurg bariatra zajmuje się operacyjnym leczeniem otyłości. Sprawdź, gdzie znaleźć kompetentnego specjalistę w tej dziedzinie.

SPRAWDŹ

Chirurg naczyniowy

Chirurgia naczyniowa zajmuje się leczeniem chorób naczyń. Sprawdź, gdzie znaleźć doświadczonego specjalistę z tej dziedziny.

SPRAWDŹ

Chirurg ogólny

Chirurg ogólny jest kojarzony głównie z operacjami, ale często pomaga również w mniej poważnych wypadkach. Dowiedz się, gdzie szukać sprawdzonego chirurga ogólnego.

SPRAWDŹ

Chirurg plastyczny

Chirurgia plastyczna jest coraz dynamiczniej rozwijającą się gałęzią medycyny. Dowiedz się, w jakich przypadkach warto zasięgnąć porady chirurga plastyka.

SPRAWDŹ

Choroby zakaźne

Medycyna chorób zakaźnych zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób zakaźnych. Dowiedz się, gdzie możesz się zgłosić po pomoc.

SPRAWDŹ

Dermatolog

Dermatolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Dowiedz się, gdzie szukać dobrego specjalisty w dziedzinie dermatologii.

SPRAWDŹ

Diabetolog

Diabetologia to gałąź medycyny zajmująca się leczeniem cukrzycy i jej powikłań oraz współistniejących zaburzeń metabolicznych. Sprawdź, gdzie znajdziesz dobrego diabetologa.

SPRAWDŹ

Dietetyk

Dietetyka zajmuje się żywieniem człowieka oraz wpływem diety na zdrowie. Dietetyk pomoże Ci dobrać właściwą dietę przy problemach zdrowotnych lub nadwadze.

SPRAWDŹ

Endokrynolog

Endokrynolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń hormonalnych. Dowiedz się, gdzie możesz się umówić na konsultację ze sprawdzonym endokrynologiem.

SPRAWDŹ

Flebolog

Lekarz flebolog zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób żył. Dowiedz się, gdzie możesz się zgłosić po pomoc.

SPRAWDŹ

Gastrolog

Wybór dobrego gastroenterologa to niełatwa sztuka. Dowiedz się, jak znaleźć najlepszego specjalistę.

SPRAWDŹ

Geriatra

Geriatra to lekarz odpowiedzialny za diagnozowanie i leczenie chorób wieku podeszłego oraz leczenie osób w wieku powyżej 65 lat.

SPRAWDŹ

Ginekolog

Ginekolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu rozrodczego kobiet. Dowiedz się, gdzie szukać doświadczonego lekarza tej specjalizacji.

SPRAWDŹ

Ginekolog-endokrynolog

Ginekolog-endokrynolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych u kobiet, zaburzeń rozrodu oraz niepłodności. Dowiedz się, kiedy warto się wybrać do lekarza tej specjalności.

SPRAWDŹ

Ginekolog-onkolog

Ginekologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych kobiecego narządu rodnego. Sprawdź, gdzie szukać doświadczonego specjalisty.

SPRAWDŹ

Hematolog

Hematologia jest dziedziną medycyny skoncentrowaną na funkcjonowaniu układu krwiotwórczego oraz krwi.

SPRAWDŹ

Hepatolog

Hepatologia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wątroby i dróg żółciowych. Dowiedz się, kiedy jest potrzebna konsultacja z hepatologiem.

SPRAWDŹ

Hipertensjolog

Hipertensjolog to lekarz zajmujący się działaniami profilaktycznymi, rozpoznawianiem nieprawidłowości i odpowiednim leczeniem nadciśnienia tętniczego.

SPRAWDŹ

Kardiolog

Pacjenci z problemami z sercem i układem krążenia powinni się udać na konsultacje do kardiologa. Sprawdź specjalistów w sieci enel-med.

SPRAWDŹ

Immunolog

Immunologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń odporności. Dowiedz się, jak przebiega wizyta u immunologa.

SPRAWDŹ

Laryngolog

Laryngolog to specjalista zajmujący się chorobami krtani, nosa, uszu oraz gardła. Jeśli potrzebujesz konsultacji z laryngologiem, zobacz, co należy zrobić.

SPRAWDŹ

Medycyna pracy

Medycyna pracy zajmuje się badaniami profilaktycznymi pracowników. Dowiedz się, gdzie znaleźć takiego specjalistę!

SPRAWDŹ

Nefrolog

Nefrologia to gałąź medycyny, która zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób nerek. Sprawdź, gdzie szukać doświadczonego nefrologa.

SPRAWDŹ

Neurochirurg

Neurochirurgia zajmuje się diagnostyką i operacyjnym leczeniem układu nerwowego.

SPRAWDŹ

Neurolog

Neurolog zajmuje się leczeniem chorób układu nerwowego (mózgu, rdzenia kręgowego oraz nerwów). Sprawdź, jak umówić się na wizytę do neurologa.

SPRAWDŹ

Okulista

Okulistyka zajmuje się wrodzonymi i nabytymi chorobami oczu. Dowiedz się, gdzie można się umówić na konsultację ze sprawdzonym okulistą.

SPRAWDŹ

Onkolog

Onkologia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem nowotworów. Dowiedz się, gdzie możesz znaleźć doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie.

SPRAWDŹ

Ortopeda

Ortopeda zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu ruchu. Dowiedz się, jak znaleźć dobrego specjalistę.

SPRAWDŹ

Proktolog

Proktologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem końcowego odcinka jelita grubego i odbytu. Dowiedz się, kiedy warto odwiedzić lekarza tej specjalizacji.

SPRAWDŹ

Psychiatra

Psychiatria zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób psychicznych. Dowiedz się, gdzie szukać doświadczonych specjalistów w dziedzinie psychiatrii.

SPRAWDŹ

Pulmonolog

Pulmonologa warto odwiedzić, kiedy zauważamy dolegliwości ze strony układu oddechowego: płuc i oskrzeli. Dowiedz się, gdzie się umówić na wizytę do kompetentnego pulmonologa.

SPRAWDŹ

Reumatolog

Reumatologia zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu kostno-stawowego. Sprawdź, w jakiej sytuacji pomoże Ci wizyta u reumatologa.

SPRAWDŹ

Urolog

Urologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego. Sprawdź, jak znaleźć sprawdzonego urologa.

SPRAWDŹ