hero-image

Testy na koronawirusa

 

 

Test antygenowy z wynikiem w języku polsko-angielskim

Test przeznaczony jest dla osób planujących podróż. Wykonasz go szybko w wybranych oddziałach a wyniki otrzymasz w języku polskim i angielskim już w 20 minut.

SPRAWDŹ

Test na koronawirusa/RT-PCR genetyczny

Test RT-PCR charakteryzuje się wysoką czułością oraz precyzją uzyskiwanych wyników. Wykonasz go w bezpiecznym punkcie Drive Thru, a wynik otrzymasz już w ciągu 24h. 

SPRAWDŹ

Test na koronawirusa/RT-PCR genetyczny z zaświadczeniem dla podróżujących

Test RT-PCR z zaświadczeniem dla podróżujących. Badanie jest uznawane przez wszystkie kraje świata, co umożliwia zaplanowanie podróży w wymarzonym dla Ciebie miejscu. Do wyboru aż 7 języków.

SPRAWDŹ

Test na koronawirusa / antygenowy

Jeżeli masz objawy infekcji i chcesz wykluczyć lub potwierdzić zakażenie koronawirusem, wykonaj to badanie. Test zrealizujesz w bezpiecznym punkcie Drive Thru a wyniki otrzymasz już w 20 min.

SPRAWDŹ

Test na koronawirusa / przeciwciała / IgG i IgM, półilościowe

Badanie pozwala ocenić obecność przeciwciał przeciw SARS-CoV-2 w klasie IgG i IgM - weryfikuje ich poziom po przebytym zakażaniu lub szczepieniu. Wykonaj test po 15 dniach od wystąpienia możliwych objawów choroby lub szczepienia.

SPRAWDŹ

Test na koronawirusa / przeciwciała / IgG, ilościowe

Badanie pozwala ocenić obecność przeciwciał przeciw SARS-CoV-2 w klasie IgG - weryfikuje ich poziom po przebytym zakażaniu lub szczepieniu. Wykonaj test po upływie co najmniej 11-14 dni od wystąpienia objawów choroby lub szczepienia.

SPRAWDŹ