hero-image

Problemy ortodontyczne

Odklejony zamek w aparacie stałym

Odklejony zamek w aparacie stałym może wydłużyć okres leczenia lub spowodować niepożądane efekty uboczne. Jeśli masz taki problem, zadzwoń na naszą infolinię 22 23 07 007 i umów się na wizytę stacjonarną.

Awaria aparatu tymczasowego/ruchomego

Jeśli masz taki problem, zadzwoń na naszą infolinię 22 23 07 007  i jak najszybciej umów wizytę w gabinecie. Zaprzestanie leczenia w tym przypadku może skutkować remisją i powrotem do stanu wyjściowego. Nie naprawiaj aparatu samodzielnie – możesz go trwale uszkodzić.

Obrzęk dziąsła spowodowany przez aparat

Jeśli Twoje dziąsło jest podrażnione przez aparat, umów się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Możesz tymczasowo zabezpieczyć bolesne miejsce woskiem ochronnym (ortodontycznym), który chwilowo złagodzi dolegliwości.

Jesteś pacjentem ortodontycznym, a wystąpił u Ciebie nagły ból

Leczenie ortodontyczne wymaga stałych wizyt kontrolnych. Jeśli odczuwasz niepokojący ból, spowodowany noszeniem aparatu stałego, niezwłocznie umów się na stacjonarną wizytę u specjalisty.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.