facebook

PL EN

Oferty pracy

Nie znalazłeś oferty pracy, która Cię interesuje?

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij swoje CV. Może jesteś osobą jakiej właśnie szukamy.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Enel-Med S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-195, ul. Słomińskiego 19 lok 524, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu...[rozwiń]

Zgadzam się na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Enel-Med S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-195, ul. Słomińskiego 19 lok 524 moich danych osobowych zawartych
w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Kariera

Dlaczego enel-med?
Oferty pracy
Proces rekrutacji
Atmosfera pracy - nasi pracownicy o enel-med
Certyfikat ISO

dlaczego enel-med?

Pasja
Szacunek
Wiary-
godność
Silna marka

Lubimy to, co robimy, dlatego poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów, pracowników i kontrahentów.

Rozwijamy się dynamicznie, a w przyszłość patrzymy z optymizmem. Jesteśmy zaangażowani i pełni energii. Z takimi ludźmi chcemy pracować.

Budujemy otwarte i partnerskie relacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie docenić różnorodności ludzi, z którymi współpracujemy.

Poszanowanie dla odmiennych opinii oraz kultura osobista wyznaczają nasz styl komunikacji.

Mierzymy się z trudnymi tematami, ponieważ jesteśmy przekonani, że odważna komunikacja tworzy wartość.

Robimy to, co obiecujemy, zadania realizujemy w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Jesteśmy rzetelni i uczciwi w relacjach z pacjentami, pracownikami i kontrahentami.

Stawiamy na spójność i przejrzystość organizacji.

Nasz zespół to profesjonaliści.

Tworzymy wysokiej jakości usługi dla pacjentów. Jesteśmy proaktywni i śmiali w działaniu.

Czujemy dumę z przynależności do naszej organizacji.

Zdecydowanie negocjujemy w najlepszym interesie firmy i klientów.

proces rekrutacji

BIZNES
RECEPCJE
CALL CENTER
PERSONEL MEDYCZNY NIELEKARSKI
LEKARZE

atmosfera pracy

nasi pracownicy o enel-med

Arkady Enel Med Przedstawia

Marzena Derewicz

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Po pierwsze, praca w Enel-Med stwarza mi ogromną możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy medycznej. Po drugie, dobro oraz zadowolenie Pacjenta są dla mnie największą motywacją i dają mi poczucie osobistej satysfakcji. Dodatkowo w naszej firmie, każdy pracownik za swoje zaangażowanie jest doceniany, a atmosfera i dbałość o pracownika są istotnym elementem kultury pracy.

Dzięki temu mogę realizować swoje ambicje zawodowe. Jestem dumna, że reprezentuję profesjonalną oraz innowacyjną firmę, która tak dynamicznie się rozwija.

Beata Kowal

Specjalista ds. Planowania i Organizacji

Podróż zawodową z Enel-Med rozpoczęłam w 2010 roku. Wewnętrzny system rozwoju pracownika doprowadził mnie do punktu, w którym obecnie się znajduję czyli do wykonywania obowiązków, które lubię, są ważne i przynoszą poczucie osobistej satysfakcji. Praca daje mi możliwość udziału w licznych projektach, co pozwala na ciągłe podnoszenie poziomu własnych umiejętności. Cieszę się, że pracuję w firmie, w której nigdy nie czułam się tylko trybikiem w maszynie, ale członkiem zespołu pracującego na wspólny sukces.

Magdalena Damasiewicz

Kierownik Zespołu ds. Relacji z Klientem Korporacyjnym

Dzięki Centrum Medycznemu Enel-Med, a w zasadzie zarządzającym w nim menedżerom, miałam możliwość sprawdzenia się w różnych obszarach funkcjonowania naszej organizacji- m.in przychodni, call center, diagnostyce, obsłudze klienta, współpracy B2B z klientem korporacyjnym. Cieszę się, że zdobyta wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w losy firmy zaowocowały tym, że aktualnie, jako Kierownik ds. Relacji z Klientem Korporacyjnym zarządzam 12 osobowym zespołem. Przede wszystkim dziękuję moim szefom za dobre słowo na każdy dzień, za wsparcie merytoryczne i mentalne w trudnych projektach, za konstruktywną krytykę, jeżeli sytuacja tego wymaga J ale przede wszystkim za to, że każdego dnia mogę się od nich uczyć jak być menedżerem z krwi i kości, a przy tym dobrym człowiekiem.

Dział Sprzedaży Region Północ i Region Południe

Beata Krakowska

Dyrektor ds. Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Na swojej drodze zawodowej spotkałam ludzi, którzy mają wizję i nie obawiają się podjąć ryzyka by ją zrealizować. Od 20 lat, wspólnie z nimi, buduję sukces Enel-Med. Lubię dynamikę rozwoju Enel-Med, a co za tym idzie ambitne wyzwania, które firma przede mną stawia. Lubię codzienną atmosferę pracy.  Mogę powiedzieć, że to jest moje miejsce na ziemi i nie chciałabym robić nic innego i być w innym miejscu.

Dział sprzedaży region centrum

Dorota Uchimowicz

Menedżer ds. Rozwoju Usług Stomatologicznych

Doceniam, że Enel-Med dynamicznie się rozwija, a ja od lat wraz z nim. W ostatnim czasie podjęłam się kolejnego nowego wyzwania – zarządzania rozwojem usług stomatologicznych w całej Polsce. Ważne jest dla mnie, że pracuję w firmie liczącej się na rynku usług stomatologicznych, cenionej przez lekarzy stomatologów, asystentki i higienistki stomatologiczne. Kolejnym istotnym elementem, który mocno mnie związał z Enel-Med jest atmosfera pracy - znalazłam tu ludzi, którzy lubią ze sobą pracować, wzajemnie się szanują zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Monika Sławek

Menedżer Wsparcia Sprzedaży

Rozwijam się w Enel-Med, ponieważ mam wpływ na moją pracę. Mogę realizować swoje pomysły, tworzyć nowe procesy obsługowe oraz usprawniać już istniejące. Pracuję w zgranym zespole. Cały czas się  uczę i nie wiem, co to jest  nuda i stagnacja, choć czasami  marzę o takim tygodniu. To wszystko daje mi poczucie satysfakcji oraz sukcesu zawodowego.

Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej

Most Attractive Employers 2019 - III miejsce w rankingu, w kategorii Zdrowie i Medycyna

Gwiazda Jakości Obsługi 2019 - niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi

Nagroda Friendly Workplace 2019

pozostałe informacje