hero-image

Problemy protetyczne

Uszkodzona proteza/korona co robić?

Korona protetyczna pełni nie tylko rolę estetyczną, ale przede wszystkim mechaniczną (wzmocnienie, ochrona, przywrócenie funkcji żucia). Uszkodzona proteza lub korona wymaga stacjonarnej wizyty w oddziale. Jeśli masz taki problem i nie możesz normalnie funkcjonować (jeść, mówić), umów niezwłocznie wizytę w gabinecie, dzwoniąc na numer 22 23 07 007.

Odcementowany most, co robić?

Most to element stały, wbudowany w strukturę zęba. Jego odklejenie zdarza się w przypadku złych warunków klinicznych lub gdy nie przestrzegamy zaleceń dotyczących obciążania mechanicznego. Problem z odcementowanym mostem wymaga pilnej pomocy stomatologicznej: zadzwoń na naszą infolinię 22 23 07 007 i umów wizytę u specjalisty.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.