hero-image

Obstawy medyczne

Opis usługi

Imprezy masowe wiążą się z dużym ryzykiem wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń, takich jak urazy czy zasłabnięcia. Na zasadach komercyjnych zabezpieczamy na terenie Warszawy i okolic wszelkiego rodzaju imprezy masowe, festyny, imprezy pracownicze, konferencje, bale, pikniki itp.

Podczas obstaw medycznych zapewniamy:

  • natychmiastową podstawową i specjalistyczną pomoc w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia czy wypadku
  • udzielenie pierwszej pomocy
  • podjęcie akcji ratowania życia
  • transport chorego do szpitala

Nasze doświadczenie w zabezpieczaniu wszelkiego rodzaju imprez sportowych, festynów i innych wydarzeń kulturalnych umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.
W zależności od potrzeb, mamy do dyspozycji zgrany zespół profesjonalistów, którzy zapewnią bezpieczeństwo na zorganizowanej przez Państwa imprezie.

Wszyscy pracownicy naszego zespołu interwencyjnego to doświadczeni

  • lekarze
  • pielęgniarze
  • ratownicy medyczni

posiadający stosowne kwalifikacje i uprawnienia do profesjonalnego wykonywania czynności ratunkowych.

Sprzęt, którym dysponujemy odpowiada wymogom ambulansów wypadkowych, przystosowanych  do przewozu pacjentów, których stan zdrowia wymaga stałej kontroli parametrów życiowych.

Osoby zainteresowane otrzymaniem oferty obstawy medycznej prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie na adres e-mail: medycyna.wyjadowa@enel.pl

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.