hero-image

Program autorski 24h

Opis pakietu

  • Brak ustalonego zakresu. Zakres badań ustalany indywidualnie z pacjentem. Pacjent wraz z lekarzem prowadzącym podejmuje decyzję co do zakresu diagnostyki.
  • Badania w ramach pakietu rozpoczyna konsultacja wstępna z lekarzem prowadzącym trwająca 60 minut. Na konsultacji wstępnej lekarz internista na podstawie wywiadu oraz potrzeb pacjenta  tworzy indywidualny, spersonalizowany plan badań profilaktycznych.
  • Pakiet doskonały dla wszystkich zabieganych żyjących w pośpiechu, zaniepokojonych o własny stan zdrowia. Doskonały dla wszystkich odczuwających potrzebę przebadania się kompleksowo.
  • Wykonanie badań w ramach tego pakietu pozwala na dokładną ocenę stanu zdrowia.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.