hero-image

Wizyty domowe

Opis usługi

Zapewniamy Wizyty Domowe lekarza internisty, pediatry lub lekarza rodzinnego, które można zamówić całodobowo, dzwoniąc do Pierwszej Linii Medycznej.

Wizyty Domowe realizowane są  w nagłych przypadkach zachorowania lub schorzenia, które uniemożliwiają wizytę  pacjenta w przychodni na terenie Warszawy i w obszarze 30 km od centrum. W innych miastach Polski, wizyty domowe odbywają się na obszarze 25 km od centrum danego miasta (miejsca zgłoszenia do stałej opieki medycznej).

Kto może skorzystać z usługi- wizyty domowe?

  • pacjenci w ramach abonamentu enel-care
  • pacjencji w ramach ubezpieczenia zdrowotnego
  • pacjenci, którzy nie posiadają żadnego pakietu enel-med (w ramach wizyty płatnej)

Telefon na Pierwszą Linię Medyczną- zadzwoń i umów na wizytę domową

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, opowiemy o szczegółach oferty i umówimy Cię na wizytę.    Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.