hero-image

Oddział Atrium – Warszawa
Centrum stomatologii

Kontakt

Adres
al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa

Telefon

Stomatologia:
22 147 7777

Kierownik oddziału
Karolina Wąsikowska

Godziny przyjęć

Stomatologia
Pn-pt.: 8.00-20.00
Sobota: 9.00-15.00

RTG Stomatologiczne
Pn-pt.: 8.00-20.00
Sobota: 9.00-14:30

 

Opis placówki

Centrum medyczne enel-med oddział Atrium Warszawa mieści się w alei Jana Pawła II 29, w samym centrum Warszawy (nieopodal Dworca Centralnego), naprzeciwko Hali Mirowskiej, w budynku Atrium Plaza na rogu alei Jana Pawła II i ulicy Chłodnej. Oddział zajmuje dwa piętra budynku: stomatologia znajduje się na II piętrze, a przychodnia – na VI piętrze. Do oddziału można wejść od strony alei Jana Pawła II oraz od placu między budynkami Atrium Plaza i Atrium Centrum. Oddział powstał w 1999 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 9.01-14.02.2021 r. przeprowadzana jest modernizacja placówki enel-med na piętrze 6. W tym terminie dojazd windą do przychodni możliwy będzie jedynie z lobby B (za recepcją główną budynku na parterze). Na stomatologię pacjenci kierują się jak dotychczas z lobby A.

 

Dojazd komunikacją miejską do oddziału enel-med Atrium Warszawa

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej:

  • metrem: linia M2 (stacja: Rondo ONZ),
  • autobusem: linia 160,
  • tramwajem: linie 10, 17, 33 i 41.

Parking dla pacjentów enel-med Atrium Warszawa
Pacjenci enel-med mogą parkować na ulicy Chłodnej lub w okolicy Hali Mirowskiej.

Na powierzchni 1120 m2 oferujemy naszym pacjentom:

  • 11 gabinetów stomatologicznych, w których przyjmują: stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, implantolog, ortodonta, pedodonta (stomatolog dziecięcy), periodontolog, protetyk oraz stomatolog estetyczny, i gdzie wykonujemy: pantomogram, RTG stomatologiczne, RTG wewnątrzustne, telerentgenogram oraz tomografię stożkową (CBCT),
  • 16 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, alergolog, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, chirurg onkolog, dermatolog, diabetolog, dietetyk, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, lekarz medycyny pracy, lekarz medycyny tropikalnej, nefrolog, neurolog, okulista, ortopeda, proktolog, psycholog, psychiatria, pulmonolog, reumatolog i specjalista chorób zakaźnych, a także alergolog dziecięcy i laryngolog dziecięcy,
  • badania diagnostyczne, takie jak: echo serca, EKG, spirometria, USG Doppler i USG ogólne,
  • punkt zabiegowy, w którym wykonujemy: ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne, badania laboratoryjne, pobranie krwi i szczepienia dorosłych.

Galeria

×